Avaleht Eesti elu EDUKAS EESTI! TTÜ startup pääses rahvusvahelisse kiirendiprogrammi
EDUKAS EESTI! TTÜ startup pääses rahvusvahelisse kiirendiprogrammi
Eesti elu
0

EDUKAS EESTI! TTÜ startup pääses rahvusvahelisse kiirendiprogrammi

0

TTÜ startup pääses rahvusvahelisse kiirendiprogrammiÜlemaailmne tipp-ülikoolidele suunatud ettevõtlus- ja investeerimisprogramm Founder.org, mille partneriteks on maailma juhtivatest ülikoolidest näiteks Stanford, Berkeley ja MIT, laienes sel aastal Eestisse, kui Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) valiti partneriks – ühtlasi pääses programmi TTÜ tudengite osalusega startup Deekit.

Startup Deekit valiti sadade kandidaatide hulgast osalema Founder.org „Class of 2016“ kiirendiprogrammi. Programm sisaldab iganädalasi koolitusi Silicon Valley ekspertidelt ning personaalset mentorit kaheteistkümneks kuuks. Eelnevale lisandub stardiraha 10 000 dollarit.

Veebruaris TTÜ-d väisanud Founder.org asutaja ja edukas seeriaettevõtja Michael Baum märkis, et kui pilt on väärt tuhat sõna, siis miks suheldakse ikka e-maili ja sõnumiteenustega. “Deekit on leidnud lahenduse pilvepõhisele, visuaalsele ja reaalajas koos töötamisele. Nende meeskond, kuhu kuulub ka endisi Skype’i arendajaid, on loonud ülima visuaalse kaugtöö platvormi ajurünnakuteks, planeerimiseks ja mõtete jagamiseks. Me ootame väga koostööd Deekiti meeskonnaga Tallinna Tehnikaülikoolist, et muuta maailm väiksemaks, loovamaks ja produktiivsemaks.“ rääkis Baum.

Deekit on virtuaalne tahvel, mis võimaldab meeskondadel efektiivselt vahetada uusi ideid, lahendada keerulisi probleeme ning jagada teadmisi reaalajas, füüsiliselt koos istumata. Deekit hakkas oma toodet arendama Tehnopoli Startup Inkubaaboris eelmisel aastal ning sealsete mentorite toel lansseeriti toode maikuus Latitude59 konverentsil.

mm

Kommentaarid