Avaleht Eesti elu GALERII! Eile toimunud Borjomi grill-piknikul püstitati Eesti suurima megaburgeri rekord
GALERII! Eile toimunud Borjomi grill-piknikul püstitati Eesti suurima megaburgeri rekord

GALERII! Eile toimunud Borjomi grill-piknikul püstitati Eesti suurima megaburgeri rekord

Tallinna elanikele ning linna külalistele avanes kolmapäeval, 26. juulil võimalus osaleda Borjomi linnapiknikul ja kaasa elada Eesti suurima, megaburgeri valmistamisele. Eesti ja Leedu tunnustatud grillmeistrite käe all valminud burgerist sai söönuks  üle 1000 inimese. Suvist kuumust aitas jahutada Borjomi keha kergendav mineraalvesi.

“Borjomi suvine Grill Piknik, mis on Balti riikides suurt populaarsust võitnud, toimus Tallinnas juba kolmandat korda. Nii nagu mujal, tahame ka Tallinna elanikele ja linna külalistele pakkuda toredat vaheldust suvisele elurütmile, nautida perekonniti ja sõprade seltsis mõnusat seltskonda laheda muusika, sportlike mängude ning saada maitseelamusi heast söögist ja joogist,” ütlebIDS BORJOMI Europe tegevdirektor Irakli Bokuchava. “Pole midagi imelisemat, kui naeratavad inimesed jagamas häid emotsioone ja mineraalvett Borjomi. Live tasty – Ela maitsvalt!” lõpetab naeratav Irakli Bokuchava oma lause.

Ürituse raames püstitatud rekordit tuli vaatama üle tuhane inimese. Õnneks jagus süüa–juua kõigile. Kuigi megaburger sisaldas 1000 burgerit, siis lisaportsjoneid grillisid juurde Leedu grillmeistrid, kes valmistasid “KITCHEN me” mahlastest lihatoodetest erinevate täidistega burgereid. Eestlaste grillimisoskusi esindas Lande Grillikoja tunnustatud grillmeister Tarmo Märss oma meeskonnaga. Pikniku meeleolu loomiseks oli Rotermanni kvartali siseväljak kaetud muruga, millele saabunud külalised said istuda mõnusates õhksohvades.

Rekordi registreerimist ning tingimustele vastavust jälgis audiitorfirma PricewaterhouseCoopers Estonia esindaja Janno Hermanson. Megaburgeri kõrguseks mõõdeti 146 cm ja laiuseks 140 cm. Eelmisel aastal püstitati Borjomi grill-pikniku raames ka Eesti pikima šašlõki rekord mille pikkuseks mõõdeti 25 meetrit.

Vaata galeriid!
Fotod: Marek Metslaid

Kommentaarid