Avaleht Eesti elu HARLEY ON TOUR! Tänavune Harley on Tour peatub 9.juulil Tartus
HARLEY ON TOUR! Tänavune Harley on Tour peatub 9.juulil Tartus

HARLEY ON TOUR! Tänavune Harley on Tour peatub 9.juulil Tartus

Harley on Tour_demo truckHarley-Davidsoni spetsiaalne 23 mootorratast kandev demoveok, mis külastab sel suvel 14 riiki üle kogu Euroopa, peatub 9.-10. juulil Tartus, võimaldades kõigile kohale tulnud huvilistele tasuta proovisõite.

Demo-trucki peatuskohtades on kõigil soovijatel võimalik testida uusimaid Harley-Davidsoni mootorrattaid, et õppida vahet tegema erinevate rataste omadustel ja stiilil. Testsõitusid ning vajalikku varustust selleks saab juba praegu broneerida kodulehel www.harley-davidson.ee.

Sündmus kannab nimetust „Harley on Tour“ ning see võimaldab kõigil soovijatel saada paremat ülevaadet Harley-Davidsoni mootorratastest ning neid tasuta proovida.

Kuna sündmuse vastu on igal aastal suur huvi, soovitab Harley-Davidson huvilistel end juba varakult proovisõidule registreerida. Registreerumisel saab endale välja valida mudelid, mida proovida soovitakse. Soovitud proovisõidu aeg kinnitatakse seejärel e-maili või telefoni teel, kasutades selleks registreerumisel sisestatud kontaktandmeid. Proovisõidule minekuks peavad kõigil soovijatel kaasas olema kehtiv ID-kaart ning juhiluba.

ontour

“Kõigis peatuspunktides saavad huvilised proovida 23 erinevat Harley-Davidsoni mudelit, mis annavad hea läbilõike kogu Harley-Davidsoni valikust. Tänavu on meil kaasas 9 mudelit touring-rataste hulgast, lisaks täielik esindatus Dark Custom seeria mudelitest, teiste seas ka H-D Iron 883 ning H-D Forty-Eight. Soovitan kõigil huvilistel kohale tulla, sest see on hea võimalus erinevaid mudeleid proovida ning endale sobivaim leida,” ütles Harley-Davidsoni Kesk- ja Ida-Euroopa turundusjuht Michal Fric.

Tartust liigub demo-veok edasi Riiga ning Vilniusesse.

Kommentaarid