Avaleht Kultuur Kaunid Kontserdid Käsmus 2014 programm välja kuulutatud
Kaunid Kontserdid Käsmus 2014 programm välja kuulutatud

Kaunid Kontserdid Käsmus 2014 programm välja kuulutatud

Kaunid Kontserdid Käsmus 2014Juba kuuendat korda leiab tänavu aset Kaunid Kontserdid Käsmus kontsertsari, mis toob igal aastal Käsmu lahe kaldale kokku tuhandeid muusikahuvilisi.

Looduse ja muusika harmoonia ning meeleoluka atmosfääri leiab 05.-11.juunini Käsmu meremuuseumi tagusel Magnum Merelaval.

Teiste seas astuvad kaptenikülas publiku ette ühiskavaga äsja Eesti Muusikaauhindadel võidutsenud Lenna Kuurmaa koos suviselt kuuma Karl-Erik Taukariga.

Üle aastate leiab tee Käsmu taas Jaan Tätte koos Udupasunaga; esmakordselt võib sarja raames kuulata Lindpriisid, kes tähistavad tänavu oma koosluse täisealiseks saamist.

Naiste südameid vallutavad Vallatud Vestid ehk Tanel Padar, Ott Lepland ja Jalmar Vabarna, kellel varuks lisaks enda repertuaarile ja seni kõlanud naistetemaatikale ka hulk lugusid merest ja meremeestest.

Kihnu Virve tänab publikut aastatepikkuse kaasaelamise ja -laulmise eest kontserdil, kus külalisteks kaasas mitmed olulisemad muusikud ja kompanjonid, kes Virve karjääris rolli mänginud: Kukerpillid, Untsakad, Marko Matvere ja Olavi Kõrre.

Aasta suurprojekt ja sarja lõpukontsert on Polyphon 40, kus omaaegse menubändi hittlood pühivad tolmust puhtaks Jaan Elgula, Koit Toome, Summer, Boris Lehtlaan, Allan Ladvas, tribuutansambel Antti Kammiste juhatusel jt. Mõistagi kõlavad ka lood, mida igaüks oskab kinnisilmi kaasa ümiseda: “Väike tüdruk”, “Tore öö” ja “Kägu”.

Programm:
05.06 Lindpriid
06.06 Lenna Kuurmaa & Karl-Erik Taukar
07.06 Jaan Tätte & Udupasun
08.06 Vallatud Vestid
10.06 Kihnu Virve tänukontsert
11.06 Polyphon 40

Lisainfo: http://kkk.virufolk.ee

Piletid müügil Piletilevis.

Kommentaarid