Avaleht Kultuur Film KURB AGA NALJAKAS! Linastub Prantsuse komöödia, kus vanemad teevad armuvalus poja päästmiseks kõike!
KURB AGA NALJAKAS! Linastub Prantsuse komöödia, kus vanemad teevad armuvalus poja päästmiseks kõike!

KURB AGA NALJAKAS! Linastub Prantsuse komöödia, kus vanemad teevad armuvalus poja päästmiseks kõike!

Minu Pupsik8. detsembril linastub Kinos Artis uus Prantsuse komöödia „Minu Pupsik“. Filmis algab intriig hetkel, kui pereema Cléa ja pereisa Harold kuulevad kummalist, kummivilinasarnast heli.

Selgub, et nii nutab nende 18-aastase poeg Vincent, kes on saabunud peolt traagilise uudisega – tema pruut Elina on ta maha jätnud.

Isa lohutus, et tegu on kõigest esimese prooviga armastuse rindel ja tulevikus saab poeg ise tüdrukuid maha jätta, ei tee poja tuju sugugi paremaks, vaid suurendab tema nutuhoogu veelgi.

Järgmistel päevadel ei suuda vanemad oma murtud südamega lapsukese kannatusi pealt vaadata ja nad rakendavad ellu programmi nimega “Armastuse detox“, mis on nii põhjalik, et selles ei jää ellu ükski murtud süda…

Tänavu valminud ja poolteist tundi kestev komöödia linastub Artises alates 8. detsembrist. Filmi režissöör on Frederic Forestier ja peaosades mängivad Pierre-Francois Martin-Laval, Isabelle Nanty ja Thomas Solivere.

VAATA TREILERIT!

Kommentaarid