Avaleht Tunnustus Otepää vald tunnustas tublimaid õppureid
Otepää vald tunnustas tublimaid õppureid
Tunnustus
0

Otepää vald tunnustas tublimaid õppureid

0
Foto: Monika Otrokova

31.mail toimus Ugandi Restos pidulik vastuvõtt Otepää haridusasutuste parimatele lõpetajatele, üleriigiliste õpilasvõistluste võitjatele ja nende juhendajatele. Tunnustuse pälvisid neli õpetajat ja 42 õpilast.

Otepää vallavanem Kalev Laul ning  haridus- kultuuri- ja spordinõunik Janika Laur andsid tublidele koolinoortele ja nende õpetajatele üle vallavalitsuse tänukirja ning meenekruusi.

Õpetajate ja õpilastele esinesid Brigita Murutar ja Paul Neitsov.

Vastavalt Otepää valla haridusalase tunnustuse korrale määratakse Otepää Gümnaasiumi, Pühajärve Põhikooli ja Otepää Muusikakooli eduka lõpetamise eest õpilasele haridustoetus (gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetamisel 300 eurot; gümnaasiumi hõbemedaliga lõpetamisel 200 eurot; põhikooli kiitusega lõpetamisel 130 eurot; muusikakooli põhiõppe kiitusega lõpetamisel 130 eurot.) Lisaks sellele saavad haridustoetust ka üleriigilistel olümpiaadidel jt. õpilasvõistlustel kõrgeid kohti saavutanud õpilased  ja neid juhendanud õpetajad. ( I koht – õpilane 150 eurot ja juhendaja 150 eurot; II koht – õpilane 110 eurot ja juhendaja 110 eurot; III koht – õpilane 70 eurot ja juhendaja 70 eurot).

Tunnustuse saajad, õpilased:

  1. Katarina Kivimäe, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside individuaalarvestus I koht, võistkondlikus arvestuses I koht.
  2. Janeli Uibo, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside individuaalarvestus II koht, võistkondlikus arvestuses I koht.
  3. Riona Andra Reigo, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside individuaalarvestus III koht, võistkondlikus arvestuses I koht.
  4. Ronja Vindi, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  5. Simmo Vernik, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  6. Gretely Salundi, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  7. Karlotta Levin, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  8. Roland Moros, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 3. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  9. Morten Oscar Orussaar, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside individuaalarvestus II koht, võistkondlik arvestus I koht.
  10. Karl Silmere, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside individuaalarvestus III koht, võistkondlik arvestus I koht.
  11. Peeter Alev, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  12. Mia Maria Arminen, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  13. Melek Batakcioglu, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  14. Randal Daniel, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  15. Carina-Stella Hurt, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  16. Rauno Juhkam, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  17. Brenda Järv, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  18. Harry Kroll, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  19. Hanna-Loore Kukk, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  20. Geiri Liivamägi, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  21. Robin Mathias Müür, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht, konkurss „Parim noor instrumentalist 2017“, metsasarve erialal III koht.
  22. Änni Perv, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  23. Steven Tamm, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  24. Tobias Vernik, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistlus „Võistumiks“ 4. klasside võistkondlik arvestus I koht.
  25. Helen Tiisler, Otepää Gümnaasium, väga hea õppeedukuse eest
  26. Liisi Kukk, Otepää Gümnaasium, väga hea õppeedukuse eest
  27. Marit Maribel Pulles, Otepää Gümnaasium, väga hea õppeedukuse eest
  28. Enelin Terav, Otepää Gümnaasium, väga hea õppeedukuse eest
  29. Kerstin Ojavee, Otepää Gümnaasium, väga hea õppeedukuse eest, Eesti Koolispordi Liidu murdmaasuusavõistlused 8.-9. klass, individuaalarvestus I koht, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 1.-9. klass, võistkondlik arvestus I koht
  30. Bärbel Moros, Otepää Gümnaasium, väga hea õppeedukuse eest
  31. Veronika Maide, Otepää Muusikakool, viiuli eriala kiitusega lõpetanud
  32. Gabriel Õun, Pühajärve Põhikool, tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaad 9. klass, individuaalarvestus III koht.
  33. Rasmus Leopard, Otepää Muusikakool, konkurss „Parim noor instrumentalist 2017“, trombooni erialal II koht.
  34. Teiloora Ojaste, Otepää Gümnaasium, Eesti Koolispordi Liidu murdmaasuusavõistlused 10.-12. klass, individuaalarvestus I koht, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 10.-12. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  35. Ivar Všivtsev, Otepää Gümnaasium, Eesti Koolispordi Liidu murdmaasuusavõistlused 6.-7. klass, individuaalarvestus II koht, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 1.-9. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  36. Brett-Gregor Maidre, Otepää Gümnaasium, Eesti Koolispordi Liidu murdmaasuusavõistlused 10.-12. klass, individuaalarvestus III koht, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 10.-12. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  37. Anni Lii Unn, Otepää Gümnaasium, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 1.-9. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  38. Samuel Tämm, Otepää Gümnaasium, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 1.-9. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  39. Keiu Vakmann, Otepää Gümnaasium, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 1.-9. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  40. Albert Unn, Otepää Gümnaasium, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 1.-9. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  41. Katriin Mets, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 10.-12. klass, võistkondlik arvestus I koht.
  42. Kevin Kivimaa, Eesti Koolispordi Liidu teatesuusatamise võistlused 10.-12. klass, võistkondlik arvestus I koht.

Tunnustuse saajad, õpetajad:

  1. Tiie Jaaniste, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistluse „Võistumiks“ 3. klassidele osalenud õpilaste juhendamise eest.
  2. Ene Must, Otepää Gümnaasium, matemaatikavõistluse „Võistumiks“ 4. klassidele osalenud õpilaste juhendamise eest.
  3. Peeter Mändla, Pühajärve Põhikool, tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi 9.klassidele osalenud õpilase juhendamise eest.
  4. Arno Anton, Otepää Muusikakool, konkursi „Parim noor instrumentalist 2017“ osalenud õpilaste juhendamise eest.
mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid