Avaleht Eesti elu Pärnusse koguneb ligi 120 õpilasfirmat
Pärnusse koguneb ligi 120 õpilasfirmat

Pärnusse koguneb ligi 120 õpilasfirmat

Põlva Gümnaasiumi ÕF Royal Clay müügistendi autasustati parima väljapaneku eest Värska laadal „Üle piiri turundus“
Foto: Junior Achievement Eesti

Täna ja homme vallutab Pärnu ligi 120 õpilasfirmat, mis osalevad täna Pärnu Koidula Gümnaasiumis toimuval koolitusel ning laupäeval kaubanduskeskustes Port Artur 2 ning Kaubamajakas toimuvatel suurtel õpilasfirmade laatadel.

Täna kogunevad õpilasfirmad Koidula Gümnaasiumis, kus eksperdid erinevatelt elualadelt koolitavad õpilasfirmasid nii müügis, juhtimises, tootearenduses, raamatupidamises kui turunduses. Koolitust ja laata korraldava JA Eesti ekspertide kõrval jagavad kogemusi esindajad Coca-Cola HBC Eestist, Tallinna Lennujaamast, Büroomaailmast, Southwestern Advantage’ist ja A.R.C Trading OÜ-st.

Laupäeval, 9. detsembril toimuvad aga Port Artur 2-s ja Kaubamajakas suured õpilasfirmade laadad, kus kokku osaleb ligi 120 õpilaste värsket ettevõtet. Veel jõulukinki otsivatel inimestel on suur valik erinevate toodete vahel: triiksärke pükside vahel hoidvad traksid, biolagunevad ja söödavad toidutarvikud, Kalevi kommidest valmistatud käsitööjäätis, nutilambid, tahkel kujul naturaalsed mahlakontsentraadid, jalanõudele mõeldud kaitsekiled, mis kaitsevad pori ja vihma eest, erinevad käsitöötooted ja palju muud.

Laadad toimuvad laupäeval, 9. detsembril:

  • Port Artur 2. Kell 11.00-15.00. Kohal on ligi 80 õpilas- ja minifirmat.
  • Kaubamajakas. Kell 10.00-15.00. Kohal on ligi 45 õpilas- ja minifirmat.

Kommentaarid