Avaleht Keskkond Pirita linnaosavalitsus aitab elanikel teha libedatõrjet
Pirita linnaosavalitsus aitab elanikel teha libedatõrjet

Pirita linnaosavalitsus aitab elanikel teha libedatõrjet

1389126_60824763Pirita linnaosavalitsus aitab linnaosa elanikke libeduse tõrjumisel ning annab kinnistuomanikele tasuta graniitsõelmeid, mida saab puistata kõnniteele. Sõelmete kättesaamiseks on vajalik registreerimine.

Pirita linnaosa vanem Tõnis Mölder selgitas, et igale soovijale, kel on kohustus oma kinnistuga piirnevat kõnniteed hooldada, on ette nähtud üks kott kinnistu kohta ehk 25 kilogrammi graniitsõelmeid. „Viimaste päevade heitlik ilm nõuab tähelepanelikkust nii linnaosavalitsuselt kui elanikelt ja sõelmete jagamine aitab teede hooldamisele kindlasti kaasa,“ rääkis Mölder.

Graniitsõelmete kättesaamiseks tuleb end eelnevalt registreerida telefonil 645 7610 või 645 7600. Sõelmetele tuleb ise järgi tulla Pirita Linnaosa Valitsusse, mis asub aadressil Merivälja tee 24 ning sõelmeid jagatakse registreerinutele esmaspäevast neljapäevani 10-12 ja 15-17 ja reedel 10-12 ja 15-16.

Vastavalt Tallinna linna heakorra eeskirjale on kinnistuga või ehitisega külgneval puhastusalal (puhastusala on kõnnitee, mis asub teega külgneva kinnistu ja sõidutee vahel) kohustatud heakorratöid teostama kinnistu ja ehitise omanik. Libeduse tõrjeks tuleb kasutada puistematerjali, mille tera läbimõõt on 2-6 mm, tuha või kloriidide kasutamine on keelatud.

Kommentaarid