Avaleht Keskkond Radisson Blu Sky Hotel kutsub ühinema Earth Hour’iga
Radisson Blu Sky Hotel kutsub ühinema Earth Hour’iga
Keskkond
0

Radisson Blu Sky Hotel kutsub ühinema Earth Hour’iga

0

Earth Hour 6029. märtsil 2014 toimub ülemaailmne aktsioon Earth Hour, millega soovitakse tähelepanu juhtida kliimamuutustele maailmas ning näidata toetust meie planeedile. Radisson Blu Sky Hotel osaleb aktsioonis juba kuuendat korda, lülitades välja valgustussildid katusel, koridoride valgustuse ning pakkudes restoranis õhtusööki vaid küünlavalgel.

Earth Hour sai alguse 2007. aastal Sidney´s, Austraalias, kui 2,2 miljonis kodus ja 2,000 ettevõttes kustutati tunniks ajaks tuled. Juba aasta hiljem osales ettevõtmises 50 miljonit inimest 35 erinevas riigis. Valgustuseta olid näiteks “Golden Gate Bridge” San Franciscos, Colosseum Roomas ja Coca- Cola reklaamtahvel Time Square´il. Nüüdseks on ühe linna algatusest välja kasvanud ülamaailmne liikumine, mis leiab aset rohkem kui 7000 linnas, 150 riigis, jagunedes seitsmele mandrile.

Earth Hour 2014 leiab aset 29. märtsil kell 20.30. Radisson Blu Sky Hotel tegevdirektori Flemming Poulseni sõnul soovitakse minna ühest tunnist kaugemale, mõeldes peale tulede uuesti süütamist sellele, mida igaüks meist saaks veel kliimamuutuste vähendamiseks ära teha. „Radisson Blu Sky Hotel kutsub üles nii täna, 29. märtsil kui ka edaspidi töölt lahkudes kustutama valgustuse ning välja lülitama üleliigsed elektriseadmed ja arvutid. Radisson Blu Sky Hotel on pühendunud maailmale ja me hindame ka Sinu panust.” lisas Poulsen.

Radisson Blu Sky Hotel on täielikult renoveeritud, modernne äriklassi hotell Tallinna südames Rävala puiesteel – äri-, kaubandus- ja meelelahutusasutuste vahetus läheduses. Hotell kuulub rahvusvahelisse hotelligruppi Carlson Rezidor Hotel Group ning on Eestis tegutsenud 13 aastat. Hotellis on 280 kaasaegselt ja mugavalt sisustatud tuba, kõigist tubadest on vaade merele või vanalinnale. Lisaks restoranile Seasons on hotellis Harry’s New-York Bar, grillrestoran Madissoni Grill & Baar ning kõrgeimal, 24. korrusel, katusekohvik Lounge24. Hotellis on kaasaegse konverentsitehnikaga varustatud nõupidamis- ja konverentsisaalid. Hotell pärjati 2010. aastal Rohelise Võtme keskkonamärgisega ning oma igapäevases tegevuses lähtub Radisson Blu Sky Hotel vastutustundliku ettevõtluse printsiipidest.

mm

Kommentaarid