Avaleht Eesti elu Saunamaraton stardib veebruarikuus
Saunamaraton stardib veebruarikuus

Saunamaraton stardib veebruarikuus

Saunamaraton 2017.aastal Fotod: Monika Otrokova

Euroopa IX Saunamaratoni start antakse talvepealinnas Otepääl, Kääriku Spordikeskuses 3. veebruaril 2018 kell 12.00. Piletid on müügil Piletilevis. Võistkonna pilet maksab 60 eurot. Pilet vahetatakse stardis käepaelte vastu.

Võistkondade ülesandeks on leida üles kõik kaardil märgitud saunad, kus tuleb võtta leili vähemalt 3 minutit, istuda kümblustünnis ja ujuda jääaugus.

„Meil on hea meel nentida, et Saunamaratoni peasponsor on juba viiendat aastat Otepää ettevõtja Kalev Lemmik,“ sõnas peakorraldaja, Otepää valla kultuurijuht Sirje Ginter.

„Ka sellel aastal on peaauhinnaks OÜ Lemmik Mees kümblustünn. Ettevõtte kümblustünnid on tuntud oma headuses!“  Saunamaratonile võib tulla meeleolukates kostüümides ja põnevate ning eriilmeliste liiklusvahendutega.  „Saunamaratoni liiklusvahend on mõeldud saunast sauna kulgemiseks, mitte kihutamiseks, liikluseeskirjade rikkumise korral tühistatakse võistkonna tulemus,“ lisas Sirje Ginter.

Paremusjärjestuses osalevad 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud kõik saunakaardil märgitud kohad. Võistlejate poolt, kes läbivad kõik saunad, valitakse välja rahva lemmiksaun.

NB! Saunamaratoni pileteid tagasi ei osteta. Kui võistkond ei ilmu starti, siis piletiraha ei tagastata, kohapeal sularaha eest pileteid osta ei saa. Meili teel registreerimist ei toimu!

Kommentaarid