Avaleht Kultuur Selgusid Alo Mattiiseni päevade parimad
Selgusid Alo Mattiiseni päevade parimad

Selgusid Alo Mattiiseni päevade parimad

Jõgeval sai 8. ja 9. märtsil Alo Mattiiseni muusikapäevade raames teoks 23. üleriigiline noorte vokaalansamblite konkurss, kus osales 40 ansamblit 275 lauljaga.

Žüriisse kuulusid Laine Randjärv, Triin Saarela, Mai Simson, Priit Pajusaar, Kaarel Orumägi, Pärt Uusberg, Peeter Oja, Märt Avandi ja Hirvo Surva.

Tuleval nädalal jätkuvad muusikapäevad kontsertidega, kus esinevad teiste seas Maria Listra ja ja Sissi Benita.

GRAND PRIX 2019

 

Georg Otsa nim Muusikakooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Vanalinna Hariduskolleegiumi neidude ansambel–projekt LEEVIKESED, juhendaja Kristina Bianca Rantala

LAUREAADID

IV – V klass

I Türi Põhikooli tütarlaste ansambel KULLAKESED, juhendaja Tiiu Schüts

II Laulustuudio Laulupesa tütarlaste ansambel SÕBRAD, juhendaja Triin Arak

III Erahuvialakool Meero Muusik tütarlaste ansambel MEERO MARTAD, juhendaja Mirjam Dede

VI – VII klass

I Türi Põhikooli tütarlaste ansambel ILUS ELU, juhendaja Tea Saar

II Karl Rammi nimelise Sindi Muusikakooli tütarlaste ansambel SOLFIINED, juhendaja Helle Salumäe

VIII – IX klass

I Pärnu Kunstide Maja neidude ansambel TÄHTIHELLAD, juhendaja Margrit Kits

II Gustav Adolfi Gümnaasiumi segaansambel KUSTIKAD, juhendaja Ly Tammerik

III Tallinna Reaalkooli segaansambel SEITSE MIINUST, juhendaja Annika Lundver

X – XII klass

Neidude ansamblid:

I Põlva Muusikakooli neidude ansambel BLUE-S, juhendaja Riivo Jõgi

II Laulustuudio “Cantabile” neidude ansambel CANTABILE, juhendaja Hedi-Kai Pai

Meesansamblid:

I Saue Muusikakooli Saue Noorte Meeste Koori ansambel, juhendaja Elviira Alamaa

Segaansamblid:

I Türi Kultuurikeskuse segaansambel KULTRA, juhendaja Tea Saar

II Georg Otsa nim Muusikakooli, Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Vanalinna Hariduskolleegiumi segaansambel POKAALANSAMBEL, juhendaja Kristina Bianca Rantala

Kuni 26-aastased

I Rahvusooperi Estonia poistekoori meeskvintett, juhendaja Riivo Jõgi

ERITUNNUSTUSED

Hingestatud laulmise eripreemia: MIHKEL REHEPAPP, Saue Muusikakooli Saue Poistekoori 5. klassi ansambel

Aldi ja soprani koostunnetuse eripreemia: EBE-TRIIN REINSALU ja MIRTEL METSMAA, Karl Rammi nimeline Sindi Muusikakool tütarlaste ansambel SOLFIINED

Noore bassi eripreemia: INDREK VAHUR, Tallinna Reaalkooli segaansambel SEITSE MIINUST

Haldjaliku esituse eest: WANDA-HELENE OLLEP, Pärnu Kunstide Maja neidude ansambel TÄHTIHELLAD

Sonorismi eripreemia: TÜRI PÕHIKOOLI TÜTARLASTE ANSAMBEL ILUS ELU, juhendaja Tea Saar

Poistelaulu edendaja: ELVIIRA ALAMAA, Saue Muusikakool

„Andekas alt“: IRIS NÕMMANN, GAG, VHK ja Otsa kool

Seadete eest: KRISTINA BIANCA RANTALA, GAG, VHK ja Otsa kool

Märt Avandi nimeline näitlejapreemia: LAULUSTUUDIO CANTABILE neidude ansambel CANTABILE

Parim juhendaja: KRISTINA BIANCA RANTALA, GAG, VHK ja Otsa kool