Avaleht Eesti elu Tartu ülikooli üliõpilaste õigusbüroo on avatud
Tartu ülikooli üliõpilaste õigusbüroo on avatud

Tartu ülikooli üliõpilaste õigusbüroo on avatud

Foto: Matti Paglant
Foto: Matti Paglant

Tartu ülikooli üliõpilaste õigusbüroo jätkab tasuta õigusalase nõustamisega 3. märtsist 2014. Büroo jääb avatuks 5. maini 2014. Soovijail tuleb end eelnevalt registreerida telefonil 737 5299 või e-maili teel juuraabi@ut.ee.

Vastuvõtt õigusbüroos toimub esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval kell 16–19 ja laupäeval kell 11–14 Tartus Näituse tn 20 ruumis 115.

Õigusnõu annavad Tartu ülikooli õigusteaduse bakalaureuseastme viimase aasta üliõpilased ja magistrandid ning see on kõigile tasuta.

Tudengite õigusbüroo juhendaja, TÜ kriminaalprotsessi lektori Andreas Kanguri sõnul suunavad abivajajaid õigusteaduskonna tudengite juurde ennekõike maakohus, politsei, sotsiaalhoolekanne ning kohalikud omavalitsused. Lisaks leidsid juriidilise nõu vajajad tee õigusbüroosse ka ise või läbi tuttava soovituse.

Kangur tõdes, et järjepidev büroo töö on end nii erinevates institutsioonides kui ka linnarahva hulgas juurutanud. TÜ õigusteaduskonna tudengite juriidilist nõu hinnatakse kõrgelt ning nende töö kvaliteeti peetakse võrdseks teiste tasuliste juriidilist nõu pakkuvate büroodega.

Kommentaarid