Avaleht Tunnustus TUNNUSTUS! Seitse ühendust saavad teisipäeval vabatahtliku sõbra märgi
TUNNUSTUS! Seitse ühendust saavad teisipäeval vabatahtliku sõbra märgi
Tunnustus
0

TUNNUSTUS! Seitse ühendust saavad teisipäeval vabatahtliku sõbra märgi

0
Andres Anvelt
Foto: Helin Noor

16. mail annab siseminister Andres Anvelt üle vabatahtliku sõbra märgi seitsmele ühendusele, kes on näidanud oma head taset ja professionaalsust vabatahtlike kaasajana. Kõik need ühendused on edukalt läbinud Kodukandi läbi viidud arendusprogrammi. Samuti teevad vabatahtliku tegevuse võrgustik ning mitmed teised vabatahtlikke kaasavad ühendused ettevalmistusi sügisel toimuvaks vabatahtliku tegevuse laadaks.

Teisipäeval annab siseminister Andres Anvelt Focus Space ruumides üle vabatahtliku sõbra märgised seitsmele ühendusele, kes on edukalt läbinud Kodukandi vabatahtliku tegevuse auditi ning nõustamisprogrammi. Vabatahtliku sõbra märgis on kvaliteedimärk, millega tunnustatakse vabatahtlike kaasamise head taset ja professionaalsust organisatsioonides. Esimesed märgised jagati 2015. aastal, tänaseks on vabatahtliku sõbra märgi pälvinud 35 ühendust ja avaliku sektori asutust.

Päeva teises pooles teevad vabatahtliku tegevuse võrgustik ning mitmed teised vabatahtlike kaasavad ühendused ettevalmistusi käesoleva aasta novembris toimuvaks vabatahtliku tegevuse laadaks. Laat toimub Tallinna Lauluväljakul ning on suunatud Tallinna ja Harjumaa elanikele, kes seni ei ole vabatahtliku tegevusega kokku puutunud. Kokkusaamisel arutatakse laada korraldusküsimusi ning pikaajaline turundusjuht Kadri Ärm viib läbi minikoolituse, kuidas organisatsiooni efektiivselt turundada.

Vabatahtliku sõbra märgis antakse üle järgnevatele ühendustele:

Politsei- ja Piirivalveamet. Ida prefektuur
Eesti NATO Ühing (EATA)
Meeri Küla Arendamise Selts
JCI Toomemäe
Politsei ja Piirivalveamet. Lõuna prefektuur
Selts Raeküla
Noorteklubi Active

Lisainfo vabatahtliku tegevuse võrgustiku kohta leiab SIIT!
Lisainfo vabatahtliku sõbra märgi kohta asub SIIN!

mm

Kommentaarid