Avaleht Tunnustus Tunnustus! Viru Keskuse parim teenindaja on Steffi Saava
Tunnustus! Viru Keskuse parim teenindaja on Steffi Saava
Tunnustus
0

Tunnustus! Viru Keskuse parim teenindaja on Steffi Saava

0
Viru Keskuse parimad teenindajad Foto: Ardo Kaljuvee
Viru Keskuse parimad teenindajad
Foto: Ardo Kaljuvee

29. jaanuaril tunnustas hiljuti rekordilisest käibest avalikkust teavitanud Viru Keskus pidulikul auhinnagalal parimaid teeninduskohti, teenindajaid ja ostukeskkondi. Möödunud aasta  tulemuste põhjal pälvis Parima Teeninduskoha tiitli Aphrodite Kullaäri, Parimaks Ostukeskkonnaks nimetati Brooks Brothers ning Parim Teenindaja on Steffi Saava kauplusest Aldo.

Viru Keskus panustab järjepidevalt teeninduskogemuse parendamisse ja ostukeskkondade arendamisse. “Parimaid teeninduskohti ja ostukeskkondi oleme koolitanud, testinud ja välja selgitanud enam kui kümme aastat. Viru Keskuse parima teenindaja konkurss toimus aga neljandat korda,” kommenteeris Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonidirektor Taivi Koitla. “Nii parima teenindaja konkursil kümne parima hulka jõudmine kui ka tiitlivõit ise on muljetavaldav saavutus, kuna Viru Keskuses töötab enam kui seitsesada müügikonsultanti,” lisas ta.

Brooks Brothers Liisu Arro taies Foto: Ardo Kaljuvee
Brooks Brothers Liisu Arro taies
Foto: Ardo Kaljuvee

Viru Keskus täiendab ja arendab parimate väljaselgitamiseks  testimiste meetodeid igal aastal ja tunnustab möödunud aasta parimaid iga aasta esimesel kuul.

Parim Teeninduskoht 2016

Parima Teeninduskoha kategooria parimad selgusid teeninduse analüüsi, teooriatestide sooritamise ja testostlemiste tulemustena, tuues esimese koha kauplusele Aphrodite Kullaäri. Parim Teeninduskoht 2016 teise koha vääriliseks tunnistati kauplus Grenardi ning kolmanda koha pälvis Yolo.

Parim Teeninduskoht Aphrodite Kullaäri Foto: Ardo Kaljuvee
Parim Teeninduskoht Aphrodite Kullaäri
Foto: Ardo Kaljuvee

Parim Ostukeskkond 2016

Ostukeskkonna ekspertide hinnangute põhjal tunnistati Viru Keskuse Parima Ostukeskkonna tiitli vääriliseks Brooks Brothers, teise koha saavutas Pepe Jeans London ning kolmanda koha Thomas Sabo. Eksperdid analüüsisid ostukeskkondade mugavust nii tervikuna kui ka kõiki parameetreid eraldi, alates kauba väljapanekust kuni proovikabiinide mugavuseni. Eripreemiad väljastati parima vaateakna eest kauplusele Massimo Dutti ning proovikabiinide liidriks tunnistati Brooks Brothers.

Brook Brothers Foto: Ardo Kaljuvee
Brook Brothers
Foto: Ardo Kaljuvee

Parim Teenindaja 2016

Viru Keskuse parimad teenindajad selgitati põhjalike eelkonkursside tulemusel ning kümme parimat teenindajat said võimaluse oma oskusi proovile panna detsembrikuus jõululaadal väljaspool harjumuspärast töökeskkonda ja tootevalikut. Neli tundi kestnud müügivõistlust jälgis, analüüsis ja jäädvustas videomaterjalina žürii, kes hindas Viru Keskuse parimaks teenindajaks Steffi Saava kauplusest Aldo, teise koha vääriliseks loeti Raili Raudsepp (Brooks Brothers) ning kolmanda koha pälvis Kristi Raud (The Body Shop).

Viru Keskuse parimad teenindajad Foto: Ardo Kaljuvee
Viru Keskuse parimad teenindajad
Foto: Ardo Kaljuvee
mm

Kommentaarid