Avaleht Eesti elu Üle 500 teenindaja võistleb Parima Teenindaja tiitlitele
Üle 500 teenindaja võistleb Parima Teenindaja tiitlitele

Üle 500 teenindaja võistleb Parima Teenindaja tiitlitele

HeaTeenindusKuu4. märtsi hommikul saavad alguse 4 teenindajatele mõeldud konkurssi, mille raames selguvad 2014 aasta Tartu, Tallinna ja Eesti teiste piirkondade parimad teenindajad ning Tallinna parimad turistide teenindajad.

Kõigi nelja konkursi parimate seast valitakse välja Eesti Parim Teenindaja 2014 ja see tiitel antakse tänavu välja juba 10ndat korda.

„Tänavu ootame Parima teenindaja konkurssidele osalema üle 500 võistleja üle terve Eesti. Konkurssidel osalemine aitab kogu Eesti teenindustaset tõsta ja teenindajate töö kvaliteeti parandada. Konkurssidel esitatud teenindusülesannete parimaid lahendeid saavad hiljem kasutada kõik teenindusorganisatsioonid Eestis“, sõnab 2005 aasta Eesti Parim Teenindaja ja Parim Teenindaja konkursside produtsent Kaia Tammekänd.

„Kuna Tallinna ja kogu Eestit külastab aastas vähemalt 3 miljonit turisti ja turistide hea teenindamine on Eesti majandusele ja mainele ülitähtis, siis algatasime koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga ka uue konkursi Tallinna Parim Turistide Teenindaja“, lisab Heateenindus.ee asutaja ja juht Urmas Kõiv

Parimaid teenindajaid aitavad välja selgitada Eesti teenindusettevõtete esindajad, teenindusvaldkonna tippspetsialistid ja varasemate aastate konkursivõitjad.

Parimaid teenindajaid premeerivad Eesti teenindusettevõtted ja organisatsioonid, kelle jaoks hea teenindus ja parimad teenindajad on kõrges hinnas.

Konkursi tingimustega ja auhindadega on võimalik tutvuda konkursiveebis SIIN!

Tartu Parim Teenindaja 2014 konkursi võitjad selguvad 11. märtsil.
Tallinna Parim Teenindaja 2014 konkursi võitjad selguvad 19. märtsil.
Tallinna Parim Turistide Teenindaja 2014 konkursi võitjad selguvad 19. märtsil.
Eesti teiste piirkondade Parim Teenindaja 2014 konkursi võitjad selguvad 20. märtsil.
Eesti Parim Teenindaja 2014 konkursi võitjad selguvad 03. aprillil.

Kommentaarid