Avaleht Kultuur Vaba Lava teatrikeskuses jõuab lavale Urmas Vadi lavastus “Furby tagasitulek”
Vaba Lava teatrikeskuses jõuab lavale Urmas Vadi lavastus “Furby tagasitulek”
Kultuur
0

Vaba Lava teatrikeskuses jõuab lavale Urmas Vadi lavastus “Furby tagasitulek”

0

Vaba LavaVaba Lava teatrikeskuses esietendub 18. aprillil kuraatoriprogrammi IN I OUT kuues lavastus “Furby tagasitulek”.

Kas sa tunned, et oled vahel väsinud? Ja see pole see väsimus, mis tekib peale väikest sörki metsarajal. See pole ka lihtsalt mingi meeldiv rammestus eduka tööpäeva lõpul. Vaid see on selline perekondlik väsimus, mis tekib siis, kui laste mahaaetud puder täidab põrandalaudade vahesid, kui lõppevad puhtad sokid, kui enam ei jõua kedagi kuulata, kui ainsad teemad naisega on sina tood, mina viin. Ehk lahendaks pagulased palju meie koduseid ja isiklikke, ehk ka intiimseid probleeme? Sest tööd on alati kuhjaga, aega ja raha, tähelepanu ja armastust aga vähe, üks inimene kuluks ära küll. Või siis ikkagi ei ole meil teda vaja? Kas meil üldse on teisi inimesi vaja? Kas meil on võimalik teistest inimestest aru saada? Endastki on raske aru saada. Neile küsimustele püüabki vastuseid leida Urmas Vadi lavastus “Furby tagasitulek”.

Autor-lavastaja on Urmas Vadi, kunstnik Laura Pählapuu, valguskunstnik Priidu Adlas, mängivad Liina Vahtrik, Aarne Soro, Peeter Rästas.

Lavastuse reklaamvideo!

“Furby tagasitulek” Facebookis!

Uuri lähemalt SIIT!

mm

Kommentaarid