Avaleht Kultuur Vali lemmikbänd Tallinn Music Weekilt
Vali lemmikbänd Tallinn Music Weekilt
Kultuur
0

Vali lemmikbänd Tallinn Music Weekilt

0

EMT-LiveTallinn Music Week koostöös EMT-ga kuulutavad esmakordselt välja publiku lemmiku hääletuse. Lemmikuks pärjatud artisti karjääri edendamisse panustab EMT 1000 eurot. Kõigi publikuhääletuses osalenute vahel loositakse aga välja nutitelefon Sony Xperia Z. Hääletamine algab täna.

Lemmiku valimiseks tuleb minna kas Tallinn Music Weeki kodulehele www.tmw.ee või hääletada EMT Live äpis (www.emt.ee/live). Artiste kelle hulgast valida on festivaliprogrammis 227, lemmik võib olla nii kodu- kui välismaist päritolu.

Hääletada saab kuni 31. märtsini. Võitjad, nii artist kui hääletanu, kuulutakse välja 7. aprillil nii Tallinn Music Weeki kui EMT kanalites ning Delfis.

Ühtlasi on EMT Live äpis võimalik panna kokku oma kava ehk teha endale personaalne festivaliprogramm. Otseülekandena saab EMT LIVE äpis vaadata ka kahte TMW esitluskontserti – reedeõhtust Rulers of the Deep klubiõhtut F-hoones ja laupäevast Positivus festivali ja ILY Recordsi kontserti Kinos Sõprus.

Koostöös EMT-ga on Tallinn Music Weekil käimas veel teinegi kampaania – “Pildista festivaliemotsiooni”! Osalemiseks tuleb laadida pilt koos märkega #tallinnmusicweek Instagrami. Kõigi fotode hulgast valivad TMW ja EMT esindajad omad lemmikud. Auhindadeks vastavalt festivalipassid ja nutitelefon HTC One Mini.

Tallinn Music Week toimub juba sel nädalavahetusel – neljapäeva pealelõunast laupäeva hilisööni. Restoranifestival “TMW maitsed” ja muusikateemaliste vestlusringide sari “TMW jutud” on aga juba alanud.

Festivalipassid, mis tagavad sissepääsu kõigile festivali kontsertidele maksavad festivalinädalal 55 €. Festivalipass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis Viru Keskuses 24. – 29. märtsini. Soovitame muretseda pilet või pass eelmüügist, et vältida järjekordi. EMT Topeltpluss klientidele on festivalipassid ja eelmüügi piletid EMT Live äpist ostes 20% soodsamad.

mm

Kommentaarid