Home Haridus Algab konkurss Presidendi Kultuurirahastu hariduspreemiatele
Algab konkurss Presidendi Kultuurirahastu hariduspreemiatele

Algab konkurss Presidendi Kultuurirahastu hariduspreemiatele

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu kuulutab välja konkursi presidendi noore haridustegelase preemiale ning reaalainete eripreemiale, taotlusi oodatakse 3. oktoobrini 2023.

Mullu pälvis noore haridustegelase preemia Emili kooli ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Kristo Siig ning reaalainete eripreemia füüsikaõpetaja Eveli Raudla, kes töötab Tartu Variku Koolis ja Tartu Tamme Gümnaasiumis.

Mõlema preemia suurus on 5000 eurot ning need on mõeldud taotlemise ajal 35-aastasele või nooremale inimesele, kes on saavutanud Eesti hariduselus väljapaistvaid tulemusi õpetades, õppematerjale koostades või haridusuuendusi eest vedades. Kandidaate preemiale saavad esitada nii tingimustele vastavad inimesed ise kui ka nende kolleegid ja õpilased, samuti haridusalal tegutsevad organisatsioonid.

Noore haridustegelase preemiat rahastab Bolt ning noore haridustegelase reaalainete eripreemiat toetab Microsofti arenduskeskus Eestis.

  • Kandideerimiseks tuleb hiljemalt 3. oktoobril saata aadressil vpinfo@vpk.ee avaldus kandidaadi ja tema saavutuste tutvustusega. Põhjalikumalt loe kummagi preemia statuudist siit!