Avaleht Eesti elu ALTERNATIIV! EuroPark pakub Tallinna parkimishindadele soodsat alternatiivi
ALTERNATIIV! EuroPark pakub Tallinna parkimishindadele soodsat alternatiivi

ALTERNATIIV! EuroPark pakub Tallinna parkimishindadele soodsat alternatiivi

Rävala parkimismajaUus aasta algas tallinlaste jaoks parkimishindade olulise tõusuga. Eraparklate turu liider EuroPark tagab inimliku alternatiivi linnatänaval parkimisele – rohkem kui 6000 kohaga parklavõrgustik on mugav ja soodne võimalus kesklinna äride ja teenusepakkujate külastamiseks.

EuroPark Estonia OÜ tegevjuht Karol Kovanen kinnitab, et EuroParki huvi on jätkuvalt võimaldada mõistliku hinnaga parkimist nii, et inimistel säiliks võimalus pealinna keskust ka autoga külastada. „Linna 5 eurone tunnihind südalinnas on ilmselgelt kohalikule rahakotile liiast. Õilis eesmärk autod kesklinnast eemale peletada võib päädida sellega, et nii mõnigi külastus kesklinna jääb lihtsalt tegemata,“ tõdeb Kovanen ning ärgitab teenusepakkujaid ja maaomanikke ühendust võtma: „Soovime süvendada koostööd kesklinna äridega, et koos leida klientidele parkimiseks parimad võimalused.“

Kovanen lisab, et EuroPark korrigeerib hindu vastavalt nõudlusele: „Kui tekib vabade kohtade puudus, siis peame ilmselt hinda tõstma, aga liigne tormakus või ahnus parkimise hinnatõusuga kaasa minna võib pikemas perspektiivis bumberangina lüüa. Kui tahame, et pealinna südames pulbitseks aktiivne elu, peavad olema tagatud mõistlikud parkimisvõimalused. Kindlasti ei pea kesklinnas olles väikseid vahemaid autoga läbima ja järjest uusi parkimiskohti otsima. Tasub jätta auto näiteks mõnesse südalinna parkimismajja ja pisut jala käia.“

EuroPark haldab Tallinnas 9723 parkimiskohta, millest vana-, süda- ja kesklinna piirkonnas on üle 6000 koha. EuroParki vanalinna piirkonna parkimishinnad on keskmiselt 47% soodsamad kui linnatänaval ja südalinna parklates on hinnavõit 55% võrreldes tänaval parkimisega.

Nutikas hinnavihje: Vanalinna minnes on kõige soodsam jätta auto EuroParki Suurtüki tänava mahukasse parklasse päevahinnaga 2 eurot. Parklast on igasse vanalinna punkti jalgsi vähem kui 12 minuti maa.

 

Head uut parkimisaastat EuroParki soodsates parklates!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga