Home Kultuur Dave Bentoni jõulukontsert teeb kuulajatele kingituse
Dave Bentoni jõulukontsert teeb kuulajatele kingituse

Dave Bentoni jõulukontsert teeb kuulajatele kingituse

Dave Benton
Dave Benton87831

Karismaatilise laulja ja laulukirjutaja Dave Bentoni kahe tänavuse pühaliku jõulukontserdi igatsejatele on kingitus tulemas juba novembris: mardikuu lõpuni saab Tartu ja Tallinna kirikutes kõlavatele esinemistele pileti osta viiendiku võrra soodsamalt.

Dave Bentoni bändi, Meero Muusiku laulutüdrukute ja virtuoosliku organisti Ulla Kriguli ühised hardad jõulumeloodiad kõlavad muusikute tiheda ajakava tõttu tänavu vaid kahel korral. Tartu Peetri kiriku ja Tallinna Kaarli kiriku uksed avanevad vastavalt 22. ja 23. detsembril kell 19 ning pühakodade seinte vahel kajavad tuntud ja vähem tuntud, kuid igal juhul südamelähedased jõululaulud, mis toovad kahtluseta sära silmadesse ja jõulutunde meeltesse.

Kariibi meres asuvalt Aruba saarelt pärit muusik esines kaunihäälse tüdrukutekoori saatel ka mullu, mil tema jõulutuuridel täitus kümme aastat ning “Uus jõululaul” on kõlanud ka mahedas eesti keeles. Armastusest ja hoolivusest kantud jõululugudel on Dave Bentoni repertuaaris alati olnud kindel koht, mida näitab ka tema mullune album “Christmas with love”.

Dave Benton kinnitab, et tal on mõttes veel sel aastal välja anda album enda parimate jõulukontsertidel kõlanud lauludega, sealhulgas ka eesti keeles lauldud paladega. Tema sõnul on jõulud tema pere jaoks imelisim aeg aastas.

“Püüan igal aastal oma lauludega luua inimestes sooja tunde ja seetõttu on minu kontserdid ka siin populaarsed,” selgitab armastatud laulja.

Neile, kel pole võimalik tänavu Dave Bentoni pakutavast pühademeeleolust osa saada, lubab muusik taaskohtumisi tuleval aastal.

Praegu on aga õige aeg tõtata Piletilevi müügikohtadesse, sest pensionäridele mõeldud 12.50 eurot maksev ja üldmüügis olev 15-eurone pilet on vaid novembris saadaval 20 protsenti soodsamalt. Kontserdi eel saab kohapealt pileti 17 euroga ja alla 3-aastased lapsed pääsevad kontserdile tasuta.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *