Avaleht Eesti elu Eesti riigi sünnipäeva kontserdil Pirital esinevad tütarlastekoor Ellerhein ja Olav Ehala bänd
Eesti riigi sünnipäeva kontserdil Pirital esinevad tütarlastekoor Ellerhein ja Olav Ehala bänd

Eesti riigi sünnipäeva kontserdil Pirital esinevad tütarlastekoor Ellerhein ja Olav Ehala bänd

Pirita linnaosa valitsuse korraldatud Eesti riigi sünnipäeva kontserdil esinevad tütarlastekoor Ellerhein ja Olav Ehala bänd. Tasuta kontsert toimub 19. veebruaril kell 16 Alexela kontserdimajas.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul on kontserdi kava Eesti riigi sünnipäeva kohaselt suuresti rahvuslikus võtmes, kus kuuleb tuntud eesti heliloojate muusikat, kuid esitamisele tuleb ka populaarseid lugusid maailmast. „Eesti heliloojate loomingust esitatakse kontserdil Veljo Tormise, René Eespere, Olav Ehala ja teiste laule. Ehala lauludest nimetan vaid sellised hitid nagu „Päikeseratas” ja „Rahalaul”, mis mõlemad on tuntuks saanud filmist „Nukitsamees”. Millised lood veel esitamisele tulevad ja mis laadis, jäägu üllatuseks,” märkis Liinat. Ta lisas, et laval on Grammy auhinnaga pärjatud tütarlastekoor Ellerhein dirigent Ingrid Kõrvitsa juhatusel kui ka helilooja ja pianisti Olav Ehala bänd, keda seob pikaajaline koostöö.

Kontserdil kõlavad samuti katkendid Ameerika muusikalimeistri Richard Rodgersi kõige kuulsamast muusikalist „Helisev muusika”. „Pole vist eestlast, kes ei teaks „Do-re-mid”. Seegi laul on kontserdi kavas,” kinnitas linnaosavanem ja lubas, et tuleb pidulik, kuid lõbus sünnipäevakontsert.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga