Home Eesti elu Eestlased korraldavad esimese ülemaailmse virtuaalse Jõuluvanade kongressi
Eestlased korraldavad esimese ülemaailmse virtuaalse Jõuluvanade kongressi

Eestlased korraldavad esimese ülemaailmse virtuaalse Jõuluvanade kongressi

Kestev koroonakriis muudab praktiliselt võimatuks jõuluvanade traditsioonilised pühade-eelsed kogunemised, mistõttu peetakse 13. detsembril Eesti, Soome ja USA eestvedamisel Jõuluvanade Kongress esimest korda virtuaalselt. Kongressi ellukutsujaks on Eesti Jõuluvanade Liit ja see saab teoks Eestis välja töötatud virtuaalkonverentside lahenduse abil. Global Virtual Solutions korraldab ka virtuaalseid jõulupidusid, mille meelahutuse eelarvest suunatakse 10% annetusena UNICEFi lastefondi.

„Inimesed vajavad hetkel tuge ja positiivseid emotsioone rohkem kui kunagi varem. Meil on tõesti hea meel, et saame ulatada abikäe põhjanaabritele ning jõuluvanade kongressi väärikalt maha pidada. Enam kui 50 riigi jõuluvanad Gröönimaalt Prantsusmaani saavad kokku just tänu Eestis välja nuputatud lahendusele.” ütles Global Virtual Solutions konsortsiumi eestvedaja Lehari Kaustel.

Kaustel rõhutas, et praegusel ajal saame teha maailmale head ja valmistada inimestele rõõmu. “Jõulu- ja firmapidude ära jätmise asemel võib inimesed kutsuda hoopis virtuaalsele peole ja annetada raha heategevuseks. Iga korraldatud jõulupeoga toetatakse abivajavaid lapsi ja annetatakse meelelahutuse eelarvelt 10% UNICEFile” märkis Kaustel. “Me usume siiralt tehnoloogia võimekusse meid kõiki ühendada ja inspireerida. Täna suudame koos koostööpartneritega pakkuda uudset lahendust kontaktivaba kohtumise näol oma kolleegide ja ametikaaslastega motivatsiooni hoidmise eesmärgil”.

Jõuluvanade kogunemist ja muid toimetusi võib jälgida siit!