Avaleht Kultuur Eetikakeskuses kuuleb ettekannet dilemma-meetodi kasutamisest õpetamisel
Eetikakeskuses kuuleb ettekannet dilemma-meetodi kasutamisest õpetamisel

Eetikakeskuses kuuleb ettekannet dilemma-meetodi kasutamisest õpetamisel

Eetikakeskuses kuuleb ettekannet dilemma-meetodi kasutamisest õpetamisel9. veebruaril kell 12.15 esineb ingliskeelse ettekandega eetikakeskuses (Jakobi 2, III korrus) külalisdotsent dr Tatiana Golikova teemal “Formation of future foreign language teachers’ and school students’ values”.

Dr Tatiana Golikova on eetikakeskuse külalisuurija detsembrist 2014 kuni maini 2015. Ta töötab Mari Riikliku Ülikooli inglise filoloogia kateedris. Tema uurimistöö peamine fookus on ühiskondlik-moraalsete dilemmade kasutamisel eetiliste printsiipide omandamisel. Teda huvitab nii see, kuidas õpetajakoolituses anda õpetajatele vajalikud oskused kui ka kuidas dilemmade käsitlemist erinevates koolitundides läbi viia. Ta on kogunud nii Venemaal, USA-s kui ka Saksamaal empiirilisi andmeid ühiskondlik-moraalsete dilemmade meetodi kasutamise kohta noorte moraalse arengu ja kodanikutunde kasvatamisel.

Oodatud on kõik huvilised, kes soovivad kuulata, kuidas dilemma-meetodi kasutamine aitab (võõrkeele) õpetajatel viia läbi väärtuskasvatust saavad.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga