Avaleht Haridus EKA kutsub augustis lapsi animatsiooni ja fotograafiat õppima
EKA kutsub augustis lapsi animatsiooni ja fotograafiat õppima

EKA kutsub augustis lapsi animatsiooni ja fotograafiat õppima

Suvi on suurepärane aeg lastele arendada huvisid ja õppida professionaalsete juhendajate abil kõike seda, mida koolis ei õpetata.

EKA avatud akadeemia lühikursustel 21.-23. augustini õpivad nii lapsed kui ka noored põnevatele ülesannetele loominguliselt lähenema. Lühikursused loovad hea võimaluse leida uusi teadmisi, oskusi, sõpru ja muidugi ka ägedaid suvemälestusi.

Animatsioon 

Lühikursuse käigus selgitatakse saviga animeerimise põhimõtteid, selle tehnika eripära, tehakse käed saviseks ja luuakse kursuse lõpus lühianimatsioon.

Sisearhitektuur 

Milline on hea ruum? Millised on unistusteruumid? Lapsed kaasatakse ruumi loomisesse. Kasutatakse joonistamist ja joonestamist ning tehakse ka ruumilisi makette.

Fotograafia 

Kursusel õpivad lapsed ümbrusega fotograafiliselt suhestuma. Õpitakse mõistma kaadrit, kompositsiooni, rakurssi, fotograafilist hetke ja pildil tekkivaid suhteid, nende võimalikke tähendusi.

Moeillustratsioon 

Esimeses tunnis katsetatakse moekrokii joonistamist. Seejärel valmistatakse ise segatehnikas üks illustratsioon. Viimases tunnis kujundatakse kunstipärane moejoonistus ja kantakse t-särgile.