Avaleht Eesti elu Energia avastuskeskus kutsub koolivaheajal avastuspäevadele
Energia avastuskeskus kutsub koolivaheajal avastuspäevadele

Energia avastuskeskus kutsub koolivaheajal avastuspäevadele

Energia avastuskeskus kutsub koolivaheajal avastuspäevadelePõhja-Tallinnas asuv Energia avastuskeskus pani koolivaheajaks kokku erilise programmi ja ootab 8-12-aastaseid lapsi avastuspäevadele.

Avastuspäevad toimuvad 29. ja 30. detsembril ning Energia avastuskeskuse juhataja Kertu Saksa sõnul saab siis lisaks näituste avastamisele tegeleda uute ja põnevate tegevustega.

“Tahvelarvutite abil pannakse avastuspäevade raames kokku ekspositsioonipusle, meisterdatakse LED-lambiga planeet ja osaletakse näituse “Võimatu missioon” töötoas. Lisaks saab vaadata filmi “Tähetolm ja Päikese pere” ning tutvuda välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonidega,” kirjeldas Saks.

Energia avastuskeskus kutsub koolivaheajal avastuspäevadele2Energia avastuskeskuse avastuspäevi tasub külastada ka neil, kes on keskuses juba varem käinud, sest põnevust ja avastamisrõõmu jätkub kõigile.

Avastuspäevadel hoolitsevad laste eest keskuse giidid vahemikus kell 10 kuni kell 15. Teaduspäevadel osalemiseks tuleb laps eelregistreerida aadressil epp@energiakeskus.ee või telefonidel 6 209 023 ja 6 209 020. Täpsema programmi leiab aadressilt www.energiakeskus.ee/3254.

Energia avastuskeskuses on uudistamist nii suurtele kui väikestele. Iga päev toimub keskuses välgu- ja staatikademo, näidatakse planetaariumifilmi ja 130 interaktiivset eksponaati pakuvad tegevust igas eas külastajatele.

Energia avastuskeskus kutsub koolivaheajal avastuspäevadele3Energia avastuskeskus ootab suuri- ja väikeseid avastajaid jõulupühade ajal tavapärasest erinevatel lahtiolekuaegadel

27. – 28. detsember 11.00-19.00
29. – 30. detsember 10.00-19.00
31. detsember 12.00-17.00
1. jaanuar 12.00-17.00

Rohkem infot leiab kodulehelt!

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga