Avaleht Kunst Kunst valitseb ERAKORDSE NÄITUSE LÕPUPERIOOD ALGAB! Täna kuulutatakse pidulikult välja näituse “Kunst valitseb” lõpuperiood
ERAKORDSE NÄITUSE LÕPUPERIOOD ALGAB! Täna kuulutatakse pidulikult välja näituse “Kunst valitseb” lõpuperiood

ERAKORDSE NÄITUSE LÕPUPERIOOD ALGAB! Täna kuulutatakse pidulikult välja näituse “Kunst valitseb” lõpuperiood

SnydersTäna kuulutatakse pidulikult ilutulestiku ja muusika saatel välja näituse “Kunst valitseb” lõpuperiood, mis kestab kuni selle sulgemiseni 5. oktoobril.

Kell 18 avab kunstiajaloolane ja -ekspert Vadim Sadkov loenguga Tallinna raekoja kodanike saalis uksed kunsti müstilisse ja rikkasse maailma. Kell 20 korraldatakse raekoja hoonel mänguline ilutulestik, mis seostub täna toimuva Tallinna suurima valgussündmusega “Valgus kõnnib Kadriorus”.

Savery

Muusikalise elamuse annab raekoja trepilt segakoor K.O.O.R. näituseainelise lühiteosega Piret Pajusaare seades, mida dirigeerib Raul Talmar.

Osias Stillife

Üritus langetab ka näituse külastamise pääsmehindu, mis on 14 euro asemel 10 eurot, pensionäridele 6 ja õpilastele 3 eurot.

Brueghel Noah

Kõik tallinlased ja külalised on õhtul oodatud raekotta ja selle juurde, et võtta viimast suurepärasest näitusest “Kunst valitseb” ning minna valgusshow ja muusikaga sügisesse!

Kessel

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga