Home Eesti elu ESITA KANDIDAAT! Järvamaa Aasta ema konkurss ootab kandidaate
ESITA KANDIDAAT! Järvamaa Aasta ema konkurss ootab kandidaate

ESITA KANDIDAAT! Järvamaa Aasta ema konkurss ootab kandidaate

Aasta ema 2015 Elve Kask Foto: Ants Leppoja
Aasta ema 2015 Elve Kask
Foto: Ants Leppoja

Naiskodukaitse Järva ringkond ja Järva maavalitsus kuulutavad välja Järvamaa aasta ema konkursi.

Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaise Kirsika Ilmjärve sõnul on Järvamaa aasta ema kandidaat  Järvamaal elav naine, kes on pühendunud ja väärikas ema ning eeskujuks meile kõigile. „Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa emasid, keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua,“ sõnas Ilmjärv.

Maavanem Alo Aasma sõnul on meil aasta ema tiitlit väärt inimesi ilmselt igas maakonna vallas ja külas. „Loodan, et ka seitsmendal aasta ema konkursil teevad esitajad hindajate elu raskeks ning esitatakse palju häid kandidaate, kelle vahel valimine saab siis keeruline olema,“ ütles maavanem.

Taotlused, märgusõnaga „Aasta ema“, saata 4.aprilliks elektrooniliselt e-posti aadressile taive@naiskodukaitse.ee või paberkandjal aadressil: Rüütli 25, 72713 Paide.

Taotlusele kirjutada aasta ema kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis põhjendus, miks esitatud isik tiitlit väärib. Lisada tuleb ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed. Naiskodukaitsjatest ja ühiskonnas lugupeetud isikutest koosneval žüriil on õigus küsida esitatud kandidaadi kohta täiendavat arvamust teda tundvatelt isikutelt.

Varem on Järvamaa aasta ema tiitliga pärjatud: Aile Pent, Ülle Pent, Miia Jürgen, Lii Sammler ,  Tiiu Schüts ja Elve Kask.

Allikas: Kesk-Eesti Tre Raadio

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *