Avaleht Eesti elu EV100! Prisma teeb igale Eesti juubeliaastal sündivale lapsele kingituse
EV100! Prisma teeb igale Eesti juubeliaastal sündivale lapsele kingituse

EV100! Prisma teeb igale Eesti juubeliaastal sündivale lapsele kingituse

Foto: Erlend Štaub

Prisma õnnitleb igat Eesti 100. juubeliaastal sündivat beebit ja kingib talle paki vastsündinu mähkmeid. Kingilainele anti avapauk Ida-Tallinna keskhaigla (ITK) sünnitusmajas.

Prisma tegevjuhi Jussi Nummelini sõnul soovib poekett erilise sündmuse ja erilise aasta puhul anda väikse panuse uue elu ja uue aastasaja ilusasse algusesse ning olla toeks noortele peredele.

“Iga sünd on ime, mistõttu soovib Prisma tänada ja tunnustada igat ema ja last, kes selle ime teoks teevad,” ütles Nummelin. “Prisma on Eestis tegutsenud 18 aastat. Oleme selle aja jooksul näinud kiiret arengut ja suuri muutusi. Meile läheb Eesti käekäik sügavalt korda ja pingutame iga päev selle nimel, et meil läheks koos veel paremini.”

Kõigile 2018. aastal sündivatele lastele kingitavate mähkmete väärtus on hinnanguliselt üle 50 000 euro. Täpsed juhised kingi lunastamiseks saavad emad koos kaardiga. Õnnitluste edastamisel ja kingituse vahendamisel teeb Prisma koostööd kõigi Eesti sünnitusmajadega.

“Soovin tänada kõiki Eesti sünnitusmajasid ja haiglaid, kes aitavad õnnesoove ja kingitust edastada. Meie mõte ei saaks teoks ilma ämmaemandate, õdede ja nende tugipersonali abita, keda soovin eriliselt ära märkida,” lisas Nummelin.

Kõik jaanuaris sündinud beebid saavad kingituseks number 2 suuruses mähkmed. Mähkmete väljastamine Prisma infolettidest algab 26. veebruarist.

Kommentaarid