Avaleht Eesti elu FOTOD! Mustamäel avati pidulikult uus kultuuri- ja konverentsikeskus Kaja
FOTOD! Mustamäel avati pidulikult uus kultuuri- ja konverentsikeskus Kaja

FOTOD! Mustamäel avati pidulikult uus kultuuri- ja konverentsikeskus Kaja

Täna toimus Mustamäe uue kultuuri- ja konverentsikeskuse Kaja pidulik avamine, kus mustamäelasi tervitasid Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, abilinnapead Vadim Belobrovtsev ja Eha Võrk, Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats jt. Avamisele olid oodatud ka kõik kultuurihuvilised mustamäelased.

„See on olnud uskumatult tegus ja õnnestunud aasta,“ tunnistab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats kultuuritempli valmimisele tagasi vaadates. „Kui mõelda, et uue Kaja nurgakivi panime pidulikult paika nädal vähem kui aasta tagasi – 1. juunil 2018, tänase seisuga on aga suur, ilus hoone valmis, siis müts maha kõigi tegijate ees! Esile tõstmist väärivad kõik alates BOA arhitektuuribüroost, Nordlin Ehitusest ja lõpetades Kaja maja väikese kollektiiviga eesotsas Margus Toomlaga“.

Avamispidu pakkus külalistele muusikalis-sõnaliste etteastete kõrval ka võimalust kogu majas oma silmaga ringi vaadata.

Mustamäe kultuuri- ja konverentsikeskuse Kaja hoone administratiivtiiba kolib lähinädalatel ka Mustamäe Linnaosa Valitsus.

Ehitus läks maksma 8,3 miljonit eurot. Põrandapinda on hoones 4000 m². Projekteerisid Infragate Eesti ja arhitektuuribüroo BOA, sisekujundus on firmalt OÜ Impro, ehitas Nordlin Ehitus OÜ.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga