Avaleht Tunnustus GALERII! Otepää valla parimad õppurid ja õpetajad said tunnustuse
GALERII! Otepää valla parimad õppurid ja õpetajad said tunnustuse

GALERII! Otepää valla parimad õppurid ja õpetajad said tunnustuse

30. mail tunnustati Ugandi Restos Otepää valla parimad õpilasi ja õpetajaid. Parimad said nii valla kui ka maakondliku tunnustuse osaliseks.

Otepää valla tänukirjad ja meened andsid kätte Otepää vallavolikogu esimees Jaanus Barkala, vallavanem Kaido Tamberg ja haridusspetsialist Janika Laur. Tunnustati koolide parimaid lõpetajaid, üleriigilistel olümpiaadidel ja võistlustel häid tulemusi saavutanud õpilasi ja nende juhendajaid.

Valgamaa Omavalitsuste Liidu haridusspetsialist Ivi Tigane tunnustas omavalitsuste liidu tänukirja ja meenega maakondlikel olümpiaadidel silma paistnud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid.

Õpetajate ja õpilaste pidulikul vastuvõtul musitseeris Otepää Muusikakooli direktori kohusetäitja Helen Kirsi.

Tunnustuse said:

Otepää valla tänukiri:

Geir Kudu – Otepää Muusikakooli viiuli eriala kiitusega lõpetanud
Milvi Erm – Geir Kudu juhendaja
Mirjam Leopard – hea õppeedukus, Otepää Gümnaasiumi 12.klass
Katre Krüünvald – hea õppeedukus, Otepää Gümnaasiumi 12.klass
Liisi Ruuven – hea õppeedukus, Otepää Gümnaasiumi 9.klass
Kreete Kuusk – hea õppeedukus, Otepää Gümnaasiumi 9.klass
Annabel Urm – hea õppeedukus, Otepää Gümnaasiumi 9.klass
Merelle Liivamägi – hea õppeedukus, Otepää Gümnaasiumi 9.klass
Uku Sau – hea õppeedukus, Otepää Gümnaasiumi 9.klass
Rasmus Leopard – konkursi „Parim Noor Instrumentalist“ trombooni erialal individuaalarvestuses 1.koht (Otepää Muusikakool)
Arno Anton – Rasmus Leopardi juhendaja
Ülle Rebane – Rasmus Leopardi kontsertmeister
Eliise Palmiste – konkursi „Parim Noor Instrumentalist“ plokkflöödi erialal individuaalarvestuses 2.koht
Külli Teearu – Eliise Palmiste juhendaja
Ülle Rebane –Eliise Palmiste kontsertmeister
Robin Mathias Müür – konkursi „Parim Noor Instrumentalist“ metsasarve erialal individuaalarvestuses 3.koht
Arno Anton – Robin Mathias Müüri juhendaja
Ülle Rebane – Robin Mathias Müüri kontsertmeister
Liisu Kojus – vabariiklik koolinoorte karikatuurivõistlus „Mida naerad, koolijüts“ individuaalarvestuses 3.koht (Otepää Gümnaasium)
Jelena Salumaa – Liisu Kojuse juhendaja
Mette-Marii Orussaar – konkursi „Võistumiks“ I klasside individuaalses arvestuses matemaatikas 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Randar Pauskar – konkursi „Võistumiks“ I klasside individuaalses arvestuses eesti keeles 2.koht (Otepää Gümnaasium)

Konkursi „Võistumiks“ I klasside võistkondlikus arvestuses matemaatika 1.koht, loodusõpetus 2.koht, eesti keel 2.koht: Mette-Marii Orussaar, Randar Pauskar, Reinhold Kalda, Grettel Arualaan, Katarina Kamla, Katariina Käis, Anete Kõiv, Andreas Kõiv, Ken Ilves, Ann Marii Mets. (Otepää Gümnaasium)

Tiie Jaaniste – konkursil „Võistumiks“ osalenud õpilaste juhendaja.

Valgamaa Omavalitsuste Liidu tänukiri:

Elin Hainsalu – matemaatikaolümpiaad – 1.koht (Puka Keskkool)
Ester Muni – Elin Hainsalu juhendaja

Robin Mathias Müür – matemaatikaolümpiaad 1.koht, matemaatikavõistlus „Nuputa“ 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Anu Kikas – Robin Mathias Müüri juhendaja

Gerli Ong – matemaatikaolümpiaad – 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Kaire Ojavee – Gerlo Ongi juhendaja

Katriin Ostrak – inglise keele olümpiaad 1.koht, ühiskonnaõpetus 1.koht (Pühajärve Põhikool)
Lembi Oja, Urve Sarv – Katriin Ostraki juhendajad

Martin Mõttus – matemaatikaolümpiaad – 1.koht, matemaatikavõistlus „Nuputa“ 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Ene Ever – Martin Mõttuse juhendaja

Linda Piirimäe -emakeele olümpiaad 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Maarika Paavo – Linda Piirimäe juhendaja

Liis Lattik– inglise keele olümpiaad 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Karmen Lauk – Liis Lattiku juhendaja

Kustu Künnapas – füüsikaolümpiaad 1.koht, matemaatika 1.koht, keemia 1.koht (Audentese Spordigümnaasium Otepääl)
Silvia Hinnobert, Reet Dalberg, Ell Sellis – Kusti Künnapase juhendajad

Janser-Jax Lang – matemaatikaolümpiaad – 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Ene Ever – Janser-Jax Langi juhendaja

Liisi Ruuven– matemaatikaolümpiaad – 1.koht (Otepää Gümnaasium)
Kaidi Palmiste – Liisi Ruuveni juhendaja

Uku Sau  – geograafiaolümpiaad – 1.koht, keemia 3.koht (Otepää Gümnaasium)
Ülle Kümmel – Uku Saue juhendaja

Märten Alter – matemaatikavõistlus „Nuputa“ 1 .koht (Otepää Gümnaasium)
Ene Ever – Märten Alteri juhendaja

Tormi Klais– matemaatikavõistlus „Nuputa“ 1 .koht (Otepää Gümnaasium)
Ene Ever – Tormi Klais juhendaja

Kristofer Oja – vene keele olümpiaad 1.koht (Keeni Põhikool)
Karin-Kaja Liigand – Kristofer Oja juhendaja

Morten Oscar Orussaar  – matemaatikavõistlus „Nuputa“ 1 .koht, matemaatikaolümpiaad 2.koht (Otepää Gümnaasium)
Anu Kikas – Morten Oscar Orussaare juhendaja

Sten-Erik Iir – matemaatikavõistlus „Nuputa“ 1 .koht (Otepää Gümnaasium)
Anu Kikas – Sten-Erik Iire juhendaja

Aleksander Karus – matemaatikavõistlus „Nuputa“ 1 .koht (Otepää Gümnaasium)
Anu Kikas – Aleksander Karuse juhendaja

Gaidy Toomsalu – vene keele olümpiaad 1.koht (Keeni Põhikool)
Karin-Kaja Liigand – Gaidy Toomsalu juhendaja

VAATA GALERIID!
Fotod: Monika Otrokova

Kommentaarid