Home Eesti elu Haabersti haridustöötajate tunnustuskonkurss ootab nominente
Haabersti haridustöötajate tunnustuskonkurss ootab nominente

Haabersti haridustöötajate tunnustuskonkurss ootab nominente

Haabersti Linnaosa Valitsus koostöös Haabersti Vaba Aja Keskusega kuulutab välja haridusvaldkonna tunnustuskonkursi. Konkursiga soovitakse tänada ja tunnustada linnaosa haridusvaldkonna parimaid.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et konkursi eesmärk on tunnustada inimesi, kes on aasta jooksul silma paistnud oma tegevusega haridusvaldkonnas. „See on hea võimalus tunnustada neid, kelle töö on olnud tähelepanuväärne ning oluline Haabersti lastele ja noortele ning kes on andnud oma olulise panuse hariduse edendamisele,“ ütles linnaosavanem ning kutsus üles märkama ja tunnustama neid haridustöötajaid, kes igapäevaselt tegelevad meie lastega.

Nominente oodatakse kokku kuues kategoorias: Haabersti aasta haridusjuht, Haabersti aasta parim lasteaiaõpetaja, Haabersti aasta parim kooliõpetaja, Haabersti aasta staažikas õpetaja, Haabersti parim õpetaja abi ja Haabersti parim haridusasutuse tugispetsialist.

Kandidaate esitades on vajalik välja tuua andmed esitatava isiku kohta (kontaktandmed, organisatsioon, ametinimetus ja sellel töötatud aastate arv). Samuti tuleks lisada ülevaade nominendi erialasest tegevusest koos argumenteeritud ettepanekuga, millega ta on lõppenud aastal silma paistnud ning esitaja nimi ja kontaktandmed.

Kandidaate tunnustuskonkursile saavad esitada kõik aktiivsed linlased ja organisatsioonid kuni 10. veebruarini 2023. Ettepanekud nominentide kohta palutakse saata e-posti teel: Kaidi.Liive@haabersti.ee, märgusõna ”tunnustuskonkurss”.