Avaleht Keskkond HÄÄLETA! Algas Keskkonnakäpa hääletusvoor
HÄÄLETA! Algas Keskkonnakäpa hääletusvoor

HÄÄLETA! Algas Keskkonnakäpa hääletusvoor

HÄÄLETA! Algas Keskkonnakäpa hääletusvoorAlgas keskkonnasõbraliku haridustegevuse konkursi Keskkonnakäpp hääletusvoor. Alates tänasest kuni 10. mai südaööni saab hääletada oma lemmikute poolt Keskkonnaameti korraldataval konkursil Keskkonnakäpp 2015.

Sel aastal esitati konkursile 84 kandidaati üle Eesti. Eriti rohkearvuliselt oli esindatud Saaremaa. Populaarsemad keskkonnasõbralikud tegevused on taimede kasvatamine ja taaskasutus. „Suur rõõm on näha, et sel aastal soovitakse kandidatuuri tõstatamisega tunnustada õpetajaid ja juhendajaid, kellest mõnedel on keskkonnahariduse valdkonnas tegelemise staaži lausa mitmekümne aasta jagu,“ sõnab konkursi korraldaja Kristi Palm Keskkonnaametist.

Keskkonnasõbraliku haridustegevuse konkurss Keskkonnakäpp toimub teist korda ning selle eesmärk on esile tõsta kõiki neid, kes on panustanud mõne keskkonnateadliku tegevusega keskkonnasõbraliku haridustegevuse edendamisse.

Konkursil  on kokku viis kandideerimise rühma: lasteaed, õpilasrühm/klass, õpetaja, kool ja keskkonnaharidust pakkuv organisatsioon. Kandideerida sai kategooriates „Tubli tegutseja“, „Tark tarbija“, „Õnnelik õpe“, „Kogukonna
kaasamine“ ja „Innukas innovaator“.

Välja antakse kuni 26 auhinda. Rahvas valib oma lemmiku igaskandideerimise rühmas.

Konkursi žüriisse kuuluvad Keskkonnaameti, Keskkonnaministeeriumi, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Õpilasesinduste Liidu, Eesti Maaomavalitsuste Liidu ja vabaühenduste esindajad ning üks eelmise aasta konkursi võitjatest.

Võitjad selguvad Keskkonnakäpa galal, mis toimub 3. juunil Tallinna Reaalkoolis.

Rohkem infot konkursi kohta saab www.facebook.com/keskkonnakapp ja www.keskkonnakapp.ee.

HÄÄLETA! Algas Keskkonnakäpa hääletusvoor2

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga