Avaleht Eesti elu Harjumäe pargis avati Linnapea pink
Harjumäe pargis avati Linnapea pink

Harjumäe pargis avati Linnapea pink

Linnapea pingi avamine HarjumäelHarjumäel Linnapea pink, mis on austusavaldus kõigile Tallinnas ametis olnud linnapeadele.

Abilinnapea Kalle Klandorf rõhutas, et see ei ole Edgar Savisaare pink, vaid austusavaldus kõikidele Tallinnas ametis olnud linnapeadele ja kõigile neile, kes on oma energiat ning tahet  linna arengusse panustanud. „Siit, Harjumäe nõlvalt on hea ülevaade nii Tallinna vanalinnale kui ka linna kaasaegsetele ehitistele ja ma loodan, et Linnapea pingist saab meenutuste ja mõtiskluste koht kõigile, kes meie linna arengut väärtustavad.“

Linnapea pink HarjumäelLinnapea pink restaureeriti  Tallinna parkides aastaid kasutusel olevast  pingist, millele paigaldati metallplaat kirjaga Linnapea pink. Tallinna Kommunaalametil kulus  Linnapea pingi restaureerimiseks ja paigaldamiseks 1524 eurot. Töö teostas Extery OÜ.

Tallinna Linnavolikogu otsusega  (11. juuni 2015 nr 134) anti Tallinna Linnavalitsusele ülesanne „Teenekate linnaedendajate tunnustamine“, mille kohaselt paigaldatakse Tallinna parkidesse Eesti Vabariigi, Tallinna linnaedendajate ja loomeinimeste tunnustamiseks nimelised pingid.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga