Home Kultuur Jazzkaare kodustel jazzilavadel esinevad Liisi Koikson, Anett Tamm ning Raivo Tafenau ja Meelis Vind
Jazzkaare kodustel jazzilavadel esinevad Liisi Koikson, Anett Tamm ning Raivo Tafenau ja Meelis Vind

Jazzkaare kodustel jazzilavadel esinevad Liisi Koikson, Anett Tamm ning Raivo Tafenau ja Meelis Vind

Kevadine Jazzkaar toob endaga kaasa kolm eksklusiivset kodukontserti, kus hubastel kodustel jazzilavadel tervitavad muusikasõpru hinnatud muusikud — lauljatar Liisi Koikson, jazzi tõelised legendid Raivo Tafenau ja Meelis Vind ning Noore Jazzitalendi nominent, lauljatar Anett Tamm. Loetud arv pileteid kodukontsertidele on tänasest müügil.

Anett Tamm. Foto: Johanna Adojaan

Jazzkaare armastatud kodukontserdid on olnud seoses viirusepuhanguga väikesel puhkusel. Kui eelmisel aastal jõudsid suvest inspireeritud festivalil muusikud koduterrassidele, siis sel aastal muutuvad kodud taas hubasteks jazziklubideks. “See on lihtsalt väga armas kontserdiformaat, kus esinejad ja publik on ühtses energiaväljas ning muusikat saab kuulata otse südamega. Nii muusikud, kodude omanikud kui ka Jazzkaare kuulajad on väga igatsenud seda taaskohtumist, mis on nüüd tõepoolest üle kahe aasta võimalik,” kommenteerib Jazzkaare kunstiline juht Anne Erm. Kolm perekonda teevad Jazzkaare publikule oma kodude uksed lahti, et kostitada kuulajaid hingekosutavate kontsertidega.

Raivo Tafenau ja Meelis Vind. Foto: Rene Jakobson

Kontserdid leiavad aset kauni vanalinna elegantselt modernses maailmas, Järve asumi loominguliselt inspireerivas atmosfääris ning Tallinna imelise panoraami taustal rohelise Viimsi lummavas kodus. Kodukontsertide sarja avab 26. aprillil jazzlauljatar ja helilooja Anett Tamm koos kitarrist Johannes Laasiga – esitatakse omaloomingulisi lugusid ja lemmikuid Eesti muusikute repertuaarist. 29. aprillil kuuleb armastatud lauljatari Liisi Koiksonit, kes toob intiimsesse koduatmosfääri suurte jazzilavade hõngu. Eesti jazzi tõelised legendid – saksofonist Raivo Tafenau ja klarnetist Meelis Vind – loovad puhkpillidega kevadisi meeleolusid 30. aprillil.

Kodukontsertide programm

  • 26.04 kell 20.00 ANETT TAMM & JOHANNES LAAS, Mirjami & Steni kodus vanalinnas
  • 29.04 kell 18.00 LIISI KOIKSON, Johanna & Kristjani kodus Järve asumis
  • 30.04 kell 15.00, TAFENAU & VIND DUO, Aigi & Jaanus kodus Viimsis

33. Tallinna Rahvusvaheline Festival Jazzkaar toimub 24. aprillist 1. maini 2022 kuues linnas üle Eesti võõrustades muusikuid 14 riigist ning tuues Eestisse jazzimaailma põnevaimad artistid. Tutvu festivali kava ja artistidega kodulehel. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee. Kohtume Jazzkaarel!