Avaleht Eesti elu JÕULUD LÄHENEVAD! Lauri Laats: miski ei tekita jõulutunnet paremini kui siirad ja helged lastejoonistused ja -soovid
JÕULUD LÄHENEVAD! Lauri Laats: miski ei tekita jõulutunnet paremini kui siirad ja helged lastejoonistused ja -soovid

JÕULUD LÄHENEVAD! Lauri Laats: miski ei tekita jõulutunnet paremini kui siirad ja helged lastejoonistused ja -soovid

Juba kuu aja pärast on jõulud. Ja see tähendab, et kätte on jõudnud kauaoodatud Mustamäe koolide algklassiõpilaste jõulujoonistuste konkursi aeg!

Nagu Mustamäe konkurssidel tavaks, selgub ka selle jõulujoonistuste konkursi rahvalemmik avaliku rahvahääletuse tulemusena Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel.

Konkursi võidutööst valmib Mustamäe Linnaosa Valitsuse selle aasta ametlik jõulukaart.

Enamgi veel, 27-st konkursil kõige enam hääli saanud tööst pannakse kokku kunstinäitus, mis kaunistab – noorte kunstnike, nende perede, õpetajate ning kõikide tallinlaste rõõmuks – Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseaknaid 15. detsembrist 2020 kuni 31. jaanuarini 2021.

Kõige rohkem meeldinud jõulujoonistuste poolt saab hääletada kuni 7. detsembrini kella 17.00-ni.

„Miski ei tekita jõulutunnet paremini kui siirad ja helged lastejoonistused ja -soovid. Vaadake meie Mustamäe koolide algklassiõpilaste joonistusi, hääletage oma lemmikute poolt ning aidake nad võidule!“ rõõmustas Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats toredate joonistuste üle.