Avaleht Keskkond KAUNIS KODUAED I Haaberstis otsitakse esmakordselt linnaosa kaunimat koduaeda
KAUNIS KODUAED I Haaberstis otsitakse esmakordselt linnaosa kaunimat koduaeda

KAUNIS KODUAED I Haaberstis otsitakse esmakordselt linnaosa kaunimat koduaeda

Haabersti linnaosavalitsus kuulutas välja konkursi tunnustusauhinnale „Haabersti kaunim koduaed“. Konkurss toimub esmakordselt ning kandideerima oodatakse nii erakinnistu omanikke kui ka korteriühistuid.

Linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et Haabersti on väga mitmekesine ning kortermajade kõrval on ka palju eramajade piirkondi. „Haaberstis on palju huvitavaid, kauneid ja isikupäraseid koduaedu ning hoove. Konkursiga soovimegi tunnustada neid, kelle panus pakub silmailu ja muudab kaunimaks kogu linnaosa. Samas soovime innustada ka kõiki teisi omanikke heakorrastama ja haljastama oma kinnistuid,“ ütles linnaosavanem ning kutsus konkursist osa võtma nii erakinnistu omanikke kui ka korteriühistuid.

Võistlusel osalemiseks tuleb saata vähemalt kolm fotot oma aiast või hoovist e-posti aadressile Haabersti@tallinnlv.ee. Lisaks fotodele tuleb kirjutada, kus koduaed asub, esitaja nimi ja telefoni number. Kellegi teise esitamiseks konkursile peab olema kinnistuomaniku nõusolek.

Hindamisel võetakse arvesse aia või hoovi üldist heakorda, haljastust, terviklikku ruumimõju ning väikevorme nagu piirded, väravad, valgustus ja muu. Hinnatakse stiilsust, originaalsust ja leidlikkust.

Fotosid koduaedadest ja hoovidest oodatakse kuni 31. augustini. Konkursi võitjad avalikustatakse ja autasustatakse septembris 2020.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga