Avaleht Kultuur Kultuuriministeerium ootab riigi kultuuri- ja spordipreemiate kandidaate
Kultuuriministeerium ootab riigi kultuuri- ja spordipreemiate kandidaate

Kultuuriministeerium ootab riigi kultuuri- ja spordipreemiate kandidaate

Kultuuriministeerium ootab riigi kultuuri- ja spordipreemiate kandidaateKultuuriministeerium ootab kandidaate 2013. aasta Eesti Vabariigi kultuuripreemiate ning spordipreemiate määramiseks. Avaldused peavad ministeeriumile olema laekunud 10. jaanuariks 2014.

Kolm kultuuripreemiat määratakse pikaajalise väljapaistva loomingulise tegevuse eest ning viis preemiat antakse 2013. aastal avalikkuseni jõudnud väljapaistvate tööde eest. Ettepanekuid preemia määramiseks võivad esitada loomeliidud, preemia senised laureaadid või kohalikud omavalitsused ning teised juriidilised isikud, kelle põhikirjas on sätestatud kultuuri- ja haridusalane tegevus.

Kaks spordipreemiat määratakse elutöö eest ning kuus preemiat 2013. aasta tulemuste eest. Ettepanekuid preemiate kandidaatide kohta võivad teha ministeeriumid, maavalitsused, kohalikud omavalitsused, spordiorganisatsioonid ning teised juriidilised isikud ja asutused, kelle põhikirjas või põhimääruses on sätestatud spordialane tegevus.

Avaldused palutakse saata digitaalselt allkirjastatuna aadressile preemia@kul.ee või aadressile Kultuuriministeerium, Suur-Karja 23, 15076 Tallinn.

Loe lähemalt SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga