Avaleht Eesti elu Kuressaare Haigla töötajad tänavad: aitäh kõigile, kes on meile kirjutanud ning avaldanud toetust või saatnud meie poole häid sõnu!
Kuressaare Haigla töötajad tänavad: aitäh kõigile, kes on meile kirjutanud ning avaldanud toetust või saatnud meie poole häid sõnu!

Kuressaare Haigla töötajad tänavad: aitäh kõigile, kes on meile kirjutanud ning avaldanud toetust või saatnud meie poole häid sõnu!

Kuressaare Haigla avaldas oma Facebookis südamlikud tänusõnad kõikidele, kes on neid sellel raskel ajal vabatahtliku tööga aitanud, toetanud toodete või lihtsalt hea sõnaga! Just raskel ajal vajame me kõik rohkem head sõna ja üksteiste südamest toetamist!

Heade uudiste portaal avaldab Kuressaare Haigla tänusõnad muutmata kujul ja täismahus! Aitäh eestlased, et me oleme üksteise vastu head!

Võtame korra aja maha ning edastame oma tänusõnad.Pilte meil kahjuks kõigist ja kõigest ei ole, aga vähemalt mõnedki.

Saaremaa Piimatööstus tõi täna meile 210 liitrit kohalikku mahepiima!

Saaremaa mesi mesinik Leevi Välilt on haigla meeskonnale annetuseks 50 pooleliitrist purgitäit mett.

CVKeskus.ee võimaldas meil oma portaali laadida üles 5 tasuta tööpakkumise kuulutust, et aidata kaasa meie haiglasse personali värbamisel.

CV-Online Estonia / CV.ee pakkus samuti tasuta võimalust nende portaalis jagada tasuta tööpakkumise kuulutusi!

HOIA homespa tõi EMO ja kiirabi töötajatele 25 huulepalsamit ja 19 kätevahtu, et hoolitseda pidevalt käsi desinfitseerivate töömesilaste naha eest.

Saaremaa Vesi tegi Kuressaare Haigla usinatele töömesilastele omalt poolt kingituseks 240 pudelit vett.

Piret Paomees pani tööle Kuressaare Ametikooli õmblusgrupi naised ja mõned vilistlased, kokku umbes 15 inimest. Koostöös õmmeldi haigla töötajatele üle 400 maski!

KEK Beauty salong kingib Kuressaare Haigla kriisirühma töötajatele kinkekaardid – igaühele 50 euro väärtuses. Ilumeeskond turgutab haigla töötajaid siis, kui epideemia tuure maha vötab. Helle Susi pani omalt poolt kõigile kingituseks kaasa kontserdipiletid!

Aare Rüütel, kes aitab korraldada vabatahtlike koordineerimist välitelkide valvamisel. Ja muidugi kõik vabatahtlikud, kes ennastohverdavalt on end appi pakkunud ning enda unetundide arvelt meil abis on.

Pihla Grupp paigaldas EMO haiglavälise vastuvõtu ette metallaia. Ja täname ka neid, tänu kellele on üldse telgid, mille ette metallaeda paigaldada!

Lisaks dr. Ashile tuli meile valvearstiks mandrilt appi ka dr. Ekke Nääb!

Reomäe kloostrist saadeti meile jõudu ja mett!

Kristi Mts ja Tele2 Eesti, kes tuli ise lagedale pakkumisega panna püsti teenustasuta annetusliin ning kogu meeskonnaga asja kallale asusid.

Boost Yourself tõi kastitäie tervislikke energiabatoone!

Ning muidugi meie oma töötajad, kes praeguses olukorras pead ei kaota ning sihikindlusega oma tööd jätkavad.

Ja kokkuvõttes tänu kõigile, kes on meile postkasti kirjutanud ning avaldanud toetust või saatnud meie poole häid sõnu. Me ei jõua alati reageerida ja vastata igale kirjale ja kommentaarile, aga kinnitame – me näeme teid! Saame iga aina kinnitust, et saarlaste kogukond on võimas.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga