Avaleht Eesti elu Linnapea hakkab juhtima lauluväljakuala arenduskomisjoni
Linnapea hakkab juhtima lauluväljakuala arenduskomisjoni

Linnapea hakkab juhtima lauluväljakuala arenduskomisjoni

Tallinna linnavalitsuse istungil muudeti Tallinna lauluväljaku ala arendamise ajutise komisjoni koosseisu ja kinnitati komisjoni esimeheks linnapea Mihhail Kõlvart.

„Lauluväljak on oluline objekt nii Tallinna linna kui ka Eesti riigi jaoks, mistõttu peavad selle ala arendusplaanid olema hästi läbimõeldud ja jätkusuutlikud,“ ütles Mihhail Kõlvart.

„Olen veendunud, et kaasatudasjatundjatega suudame leida parimad arenguvõimalused ja tagada, et Tallinna lauluväljak oleks igas mõttes maailmatasemel ning teeks au Tallinna linnale ja Eesti riigile,“ rõhutas linnapea.

Komisjoni liikmeteks on Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev, Tallinna kultuuriameti juhataja Aini Härm, Tallinna linnaplaneerimisameti juhataja Ignar Fjuk, Tallinna ettevõtlusameti juhataja Kairi Vaher, Tallinna kommunaalameti juhataja Ain Valdmann, Tallinna transpordiameti juhataja Andres Harjo, SA Tallinna Lauluväljak juhatuse liige Urmo Saareoja, kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsler Merilin Piipuu, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA juht Aet Maatee, Eesti Kooriühingu esimees Hirvo Surva ja Eesti Kooriühingu juhatuse liige Raul Talmar.