Home Loomad Loomade varjupaigaga saab teha tutvust läbi virtuaaltuuri
Loomade varjupaigaga saab teha tutvust läbi virtuaaltuuri

Loomade varjupaigaga saab teha tutvust läbi virtuaaltuuri

Alates tänasest saab Tallinna loomade varjupaigaga tutvust teha virtuaalselt. Valminud tuur jäädvustas varjupaiga sise- ja välisruumid koos seal juuni viimastel päevadel elanud hoolealustega.

Tuuri saab vaadata SIIT!

“Nüüd on võimalus inimestel varjupaigaga teha turvaliselt eeltutvust ja näha, millistes kenades ruumides Tallinna varjupaik töötab. Oleme väga tänulikud Avar Agentuurile, kes valmistas virtuaaltuuri meile sponsorluse korras ja loodame, et see julgustab inimesi meie loomadele uusi kodusid pakkuma,” rääkis Varjupaikade MTÜ üldjuht Triinu Priks.

Nüüd on võimalus inimestel varjupaigaga teha turvaliselt eeltutvust ja näha, millistes kenades ruumides Tallinna varjupaik töötab.

“Sponsoreerisime Tallinna varjupaika virtuaaltuuriga, et anda oma panus ja teadvustada inimestele, millises keskkonnas elu hammasrataste vahele jäänud kutsud ja kiisud oma aega veedavad ja uut omanikku ootavad. Olgugi, et tingimused on tänapäeval üsna head, on kõik Pontud ja Miisud üsna üksikud ja vajavad hoolt, nagu meiegi. Loodetavasti kustutame inimestes mõned hirmud ja eelarvamused ning rohkem inimesi satub varjupaika kohapeale. Samuti elavad varjupaigad suuresti tänu annetustele ning head tingimused ei ole üldse mitte kõigil asutustel. Iga annetus loeb!” lisas Madis Kirsman Avar Agentuurist.

Hetkel on Tallinna loomade varjupaigas 341 kassi, kellest suur osa on kassipojad, 22 koera ja 1 küülik.

Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. Suurima kodutute loomadega tegeleva organisatsioonina ollakse pühendunud oma piirkondade kahe- ja neljajalgsete kogukonnaliikmete abistamisele.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *