Avaleht Kultuur MAX the SAX annab Tallinnas tasuta vabaõhukontserdi
MAX the SAX annab Tallinnas tasuta vabaõhukontserdi

MAX the SAX annab Tallinnas tasuta vabaõhukontserdi

Austria Euroopa Liidu eesistumise alguse tähistamiseks korraldab Austria Suursaatkond 5. juulil kell 19.00 Tellisikivi loomelinnakus tasuta vabaõhukontserdi, kus astub üles Austria muusik MAX the SAX.

Markus Ecklmayr ehk MAX the SAX on Austria saksofonimängija, kes suudab ühe hingetõmbega panna kogu maailma tantsima ning pakkuda energiast laetud plahvatuslikku kogemust. Ta võtab kuulaja kaasa muusikalisele teekonnale, miksides elektroonilist tantsumuusikat funkiliku jazziga. Tänu suurtel lavadel esinemise ja tuhandete inimestega suhtlemise kogemusele on tal väga hea publiku ja muusika tunnetus. Tema showd on alati erinevad: lastes end inspireerida publiku energiast ja meeleolust, muudab ta kontserdi atmosfääri muusikaliseks improvisatsiooniks ja põrgatab oma meisterliku mängu ja suhtlusega selle tagasi publiku südamesse. Oskus, mis on muutunud MAX the SAXi kaubamärgiks.

MAX the SAX on Austria saksofonimängija, kes suudab ühe hingetõmbega panna kogu maailma tantsima.

Toetades kuulsa bändi Maroon 5 Gruusias, Batumis, esines MAX the SAX 40.000 inimese ees. Samuti mängis ta Marc O’Polo moenädala 50. aastapäeval koos megastaar Robbie Williamsiga.

Markus Ecklmayr on lõpetanud Linzi Anton Bruckneri ülikooli.

Halva ilma korral toimub kontsert Vaba Lava suures saalis.

Vaata rohkem infot SIIT!

Kommentaarid