Avaleht Eesti elu McDonald’s kutsub Eesti olümpiasportlastele tervitusi saatma
McDonald’s kutsub Eesti olümpiasportlastele tervitusi saatma

McDonald’s kutsub Eesti olümpiasportlastele tervitusi saatma

McDonald’s kutsub Eesti olümpiasportlastele tervitusi saatma

2014. aasta Sotši taliolümpiamängude ametlik restoran McDonald’s lõi spetsiaalse tervitustekampaania, mille kaudu on võimalus saata veebilehe www.cheerstosochi.com kaudu häid soove igale Eesti sportlasele. Saadetud tervitused ilmuvad reaalajas Olümpiaküla ekraanile ning sportlased saavad parimad soovid endale talismaniks käepaeltele printida.

Juhtiv restoranikett McDonald’s on ainus olümpiamängude ametlik restoran, mis toitlustab sportlasi, nende peresid ja fänne juba kümnendat korda. Eesti McDonald’s osaleb ka tänavuste taliolümpiamängude sponsorlusprogrammis, mis tähendab, et iga McDonald’s Eesti restorani külastaja toetab olümpiamängude sujuvat toimimist ja meie sportlasi.

„Olümpiamängud on sündmus, mis ühendab maailma. McDonald’s restoraniketil on olnud au olla olümpiamängude partner juba 38 aastat. Jätkame ka sel aastal, pakkudes kõikidele eestimaalastele võimaluse toetada McDonald’s restoranide külastusega 22. taliolümpiamängude toimumist,“ rääkis Tomasz Nawrocki, McDonald’s Baltikumi tegevdirektor. “Jälgime Eesti McDonald’s meeskonnaga meie olümpiakoondislaste võistlemist Sotšis ja kutsume kõiki sportlastele kaasa elama spetsiaalselt selleks loodud veebilehel www.cheerstosochi.com!“

Olümpiaküla McDonald’s restoranis kannavad olümpiasportlaste, nende meeskondade ja fännide einete eest hoolt spetsiaalselt selleks sündmuseks moodustatud tiim, mis koosneb 350 parimast McDonald’si töötajast kõikjalt maailmast. Iga tiimiliige on nimetatud oma kohaliku restorani parimaks töötajaks ning pälvinud kuu töötaja tiitli või lisatud McDonald’s All Starseliiti.

McDonald’s tegi omapoolse väikse kingituse ka olümpiamänge korraldava Sotši linna elanikele ning rajas linna uue lastemänguväljaku. Mänguväljak, mis julgustab lapsi mängu kõrval ka õppima ja olema liikuv, sobib hästi ka erivajadustega lastele.

McDonald’s toetas olümpiamänge esimest korda 1968. aastal Grenoble’is, Prantsusmaal.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga