Avaleht Eesti elu ME SAAME HAKKAMA I Pirita noortekeskused tegutsevad sotsiaalmeedia kaudu
ME SAAME HAKKAMA I Pirita noortekeskused tegutsevad sotsiaalmeedia kaudu

ME SAAME HAKKAMA I Pirita noortekeskused tegutsevad sotsiaalmeedia kaudu

Mähe ja Kose vaba aja keskus on avatud Facebookis ja Instagramis, kus toimub hariv ja mänguline tegevus ning kõigil soovijail on võimalus kaasa lüüa.

“Vaatamata sellele, et vaba aja keskuste uksed on koroonaviiruse puhangu tõttu suletud, jätkub noorte aktiivne ja mitmekülgne tegevus sotsiaalmeedias,” kinnitas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Noored kogunevad virtuaalselt ja teevad üheskoos paljugi põnevat – kokkavad, treenivad, meisterdavad ning igale päevale lisab vürtsi ka mõni võistlus,” lisas ta. Näiteks Mähe vaba aja keskuse Facebookis korraldatakse fotokonkurss “Minu õhtusöök”, mis tähendab, et noor valmistab õhtusöögi ja paneb sellest foto Facebooki või Instagrami ning võitjatele on auhinnad.

Samuti toimuvad sotsiaalmeedia vahendusel spordipäev ja tantsuvõistlus “Just Dance” ning palju muud põnevat. “Tänapäeva tehnoloogia pakub palju võimalusi ja noored kasutavad need võimalused väga hästi ka ära,” tõdes linnaosavanem.

“Noored jagavad omavahel soovitusi ja nõuandeid ning pakuvad uusi nutikaid ideid vaba aja veetmiseks. Vahendatakse kodukontserte, treeningtunde, jagatakse retsepte ning hoitakse üksteist põnevate tegevustega kursis. Noortekeskuste noorsootöötajad on kättesaadavad ka telefoni teel,” lisas Liinat.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga