Avaleht Haridus Merivälja lasteaed sai uue direktori
Merivälja lasteaed sai uue direktori

Merivälja lasteaed sai uue direktori

Tallinna linnavalitsuse istungil kinnitati Merivälja lasteaia uueks direktoriks Kristiine Juuse.

Juuse leiab, et lasteaias on kesksel kohal laps, kellest lähtudes tuleb korraldada õppe- ja kasvatustegevust, mille kvaliteet on tagatud ainult tänu pädevatele pedagoogidele, kaasaegsele õppekavale ja ka õpikeskkonnale.

“Lasteaed peab olema avatud ja paindlik ning suutma reageerida ühiskonna ja indiviidi muutuvale nõudlusele. Hea haridusasutuse aluseks on koostöö erinevate huvigruppide vahel, sest see paneb aluse kogu lasteaia arenguks. Juhina soovin kindlasti jätkata senist tegevust, mida on läbi viidud nende pikkade aastate jooksul Merivälja lasteaias ning samas liikuda uuenduste suunas, pidades silmas eelnevalt kirjeldatud eesmärke, asutuse ajalugu ja väljakujunenud traditsioone, avastades uusi lasteaia ja selle piirkonna eripärasid ning rakendada neid hariduse edendamisel,” ütles ta.

Varem on Juuse töötanud Maardu lasteaia Sipsik direktorina. Ta on õppinud Tallinna Ülikoolis hariduse juhtimist ning Lääne-Virumaa kutsekõrgkoolis ärijuhtimist ja ärikorraldust. “Kahtlemata on tegemist oma valdkonna tippjuhiga,” ütles Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.