Avaleht Eesti elu MINU MEISTERLIKUD JÕULUD! Aarete Laegas ootab pilte isetehtud jõulukraamist
MINU MEISTERLIKUD JÕULUD! Aarete Laegas ootab pilte isetehtud jõulukraamist

MINU MEISTERLIKUD JÕULUD! Aarete Laegas ootab pilte isetehtud jõulukraamist

aarete laegasJõuludeni on jäänud veel vaid loetud päevad. Kas Sinu kodu on juba ehitud? Kas kingitused on olemas? Kas oled olnud usin ning meisterdasid jõuluehted ja kingitused ise?

Seoses jõulutoimetuste ja ostuhullusega korraldab heategevuslik organisatsioon Aarete Laegas fotokonkursi teemal “Minu meisterlikud jõulud”, mille eesmärgiks on jagada vahvaid ideid, kuidas toredalt ja säästlikumalt jõulud mööda saata.

“Ootame konkursile pilte käepärastest vahenditest ise meisterdatud jõuluehetest, kingitustest, leidliku lahendusega jõulukuuskedest ja teistest headest mõtetest, kuidas saata tormiline pühadeperiood mööda originaalselt ning väiksemate kuludega,” selgitab Aarete Laeka meeskond.

Pildid heade ideedega saab saata Aarete Laeka e-mailile info@aaretelaegas.ee või Facebooki sõnumitesse. Pildi juurde palutakse lisada enda nimi, e-mail ja väike kirjeldus, mis on pildil. Kõik pildid saavad üles laetud Aarete Laeka Facebooki lehele.

Aarete Laegas ootab pilte kuni 31. detsembrini 2015. Juba uue aasta alguses  ehk 06. jaanuaril 2016 selguvad kaks kõige meisterlikumat ideed.

Ühe õnneliku valib välja Aarete Laeka meeskond, teine kingitus läheb rahvalemmikule ehk sellele inimesele, kelle pilt on saanud kõige rohkem “meeldimisi”.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga