Avaleht Eesti elu Mustamäe Männi pargi jõuluturgu saab külastada pühapäevani
Mustamäe Männi pargi jõuluturgu saab külastada pühapäevani

Mustamäe Männi pargi jõuluturgu saab külastada pühapäevani

Laupäeval 19. detsembril avatud Mustamäe jõuluturg on mustamäelaste seas populaarne. Pole ka ime, sest lisaks pakutavale kaubale, on olnud võimalik nautida head toitu, meelelahutusprogrammi, kauneid valgusinstallatsioone ning päkapikud on pakkunud lastele lõbusat tegutsemist. Jõuluturg jääb avatuks 27. detsembrini.

„Kuna Mustamäel pole juba palju aastaid jõuluturgu peetud, siis nägime, et tänavu vajavad inimesed seda helgust ja rõõmu rohkem kui kunagi varem. 2020. aasta on meile kõigile raske olnud ning pidime loobuma mitmetest armsaks saanud traditsioonidest, kuid on hea meel näha, et inimesed lahkuvad meie jõulupargist sära silmis. See teeb rõõmu, et oleme saanud pakkuda mustamäelastele jõulutunnet,“ rõõmustas Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

Turu korraldamine on oluline ka seepärast, et pakkuda tegutsemisvõimalust ettevõtjatele ja artistidele.

„Mustamäe linnaosa annab oma väikese panuse sellesse, et ettevõtjad saaksid pakkuda kaupu ja teenuseid ning artistid meelelahutust. Mõistagi on selle juures väga tähtis külastajate vastutustundlik käitumine, et kõik sujuks ohutult ja meeldivalt,“ lisas Laats.

Kauplejad ja meelelahutusprogramm ootavad külastajaid 19.-27. detsembrini kell 11-19 (24. detsembril kell 11-15). Toitlustuse majakesed on avatud kella 22ni. Võimalik on saata jõulupostkaarti ning uudistada koduloomade loomaaeda.

Lähipäevade programmis on:

Kolmapäeval, 23. detsembril

12.00 Tõnis Sarapi kontsert

13.00 Mustamäe Avatud Noortekeskuse näomaalingud

15.00 Jõuluprogramm lastele

17.00 Anastassia Plohih

Laupäeval, 26. detsembril

12.00 Lastehommik

Pühapäeval, 27. detsembril

12.00 Lastehommik

17.00 Tõnis Sarapi kontsert

Ürituste korraldamisel ja läbiviimisel järgitakse kõiki Terviseameti ja Tallinna Linnavalitsuse COVID-19 leviku tõkestamise meetmeid, sh jagatakse tasuta kaitsemaske.