Avaleht Eesti elu Õllesummeri festival tähistab oma 25. sünnipäeva
Õllesummeri festival tähistab oma 25. sünnipäeva

Õllesummeri festival tähistab oma 25. sünnipäeva

Foto: Jelena Rudi

Juba 25 aastat eestlaste meelt lahutanud Õllesummer Festival peab sünnipäeva 4. – 6. juulini Tallinna Lauluväljakul. Esimesed 1000 festivali passi hinnaga 35€ on Piletilevis müügil nüüd!

Veerandsaja aasta jooksul on Õllesummer Festivali lavadel esinenud pea kõik Eesti artistid. Täpselt 10 aastat tagasi toodi festivalile esimene välisesineja – Franz Ferdinand.  Lisaks on edukaid kontserte andnud näiteks Moby, Pet Shop Boys, The Prodigy, Hurts, Calvin Harris jpt. Festival jätkab sama joont ning 25. sünnipäeva puhul lubab häid välisartiste ja kodumaiseid muusikuid.

“25. festival tuleb kindlasti märgilise tähendusega ja omamoodi eriline. Kuigi maha on käidud pikk teekond, ei jää me kindlasti alla kvaliteedile ja lubame parimat festivali ka sel suvel,” lubab Õllesummer Festivali pikaaegne peakorraldaja Marje Hansar. Ta lisab, et festivali programm saab tõenäoliselt olema läbi aegade tugevaim.

Esimesed 1000 festivali passi hinnaga 35€ müügis NÜÜD!
1-päeva pilet eelmüügist 20€
Sooduspilet lastele kuni 6-11 (k.a) eluaastat ja pensionäridele 12€

Festivali passi või pileti saad soetada SIIT!

Õllesummer Festivali päevapilet tagab sissepääsu Tallinna Lauluväljaku alale vabalt valitud festivali päeval, festivali pass sissepääsu kogu festivali alale 4.-6. juulini. Festivaliala on avatud iga päev ajavahemikus 17.00 kuni 01.00.

Kommentaarid