Avaleht Tunnustus Otepää Naisselts valis valla aasta emaks Ene Prantsu
Otepää Naisselts valis valla aasta emaks Ene Prantsu

Otepää Naisselts valis valla aasta emaks Ene Prantsu

Aasta ema Ene Prants Otepää Teatri etenduses „Lambaliha“ (Gustav Wulff-Õis)
Foto: Monika Otrokova

Otepää Naisselts valis tänavuseks valla aasta emaks Ene Prantsu. Aasta ema ja aasta ema konkursi nominente tunnustatakse emadepäeva kontserdil 13.mail kell 12.00 Otepää Kultuurikeskuses. Samas toimub ka kõige väiksematele vallakodanikele sünnikirjade üleandmine.

Kokku laekus valla aasta ema konkursile kolm kandidaati – Ene Prants, Inge Sõlg ja Karin Uibopuu. Aasta ema Ene Prants on elupõline Otepää elanik. Nelja  lapse ema Ene töötab massaaži- ja iluvaldkonnas ning on aktiivne vabatahtliku töö tegija. Aasta ema nominent Inge Sõlg töötab  Otepää spordihoones puhastusteenidajana ning on alati rõõmsameelne ning hoolikas. Aasta ema nominent Karin Uibopuu töötab Otepää Lasteaias lasteaiaõpetajana ja juhtis Otepää linetantsutruppi ligemale 10 aastat.

Aasta ema kontserdil esineb Alen Veziko ja avatakse Veronika Pulleritsu fotonäitus „Ilu vanaema aias“. Antakse üle ka sünnikirjad väikestele vallakodanikele, kes on sündinud 01.10.2016 -31.03.2017. Sellel ajavahemikul sündis 19  last, neist 7 poissi ja 12 tüdrukut. Lisaks sünnikirjadele saavad lapsed mälestuseks fotoalbumi, Helin Villa lasteraamatu ja MTÜ Karukäpa poolt kootud papud.

Kommentaarid