Home Haridus Riigi Kinnisvara avas taas stipendiumikonkursi “Tuleviku tipud“
Riigi Kinnisvara avas taas stipendiumikonkursi “Tuleviku tipud“

Riigi Kinnisvara avas taas stipendiumikonkursi “Tuleviku tipud“

Riigi Kinnisvara on 11 aasta jooksul toetanud edukaid kinnisvara- ja ehitusvaldkonna bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tudengeid arendusstipendiumitega, millele seekord saab kandideerida 7. novembrini.

„Peame oluliseks, et meie valdkonna erialad oleksid noorte seas atraktiivsed, sest uute ideede ja teadmistega saame luua pidevalt innovaatilisi ja häid lahendusi,“ sõnas ettevõtte juhatuse esimees Kati Kusmin.

Tudengid on oodatud kandideerima järgmistel teemadel tehtavate uurimistöödega: teadmispõhine ja digitaalne ehitus ning selle juhtimine; hoonete keskkonnamõju ja jätkusuutlikkus; hoonete energiatõhusus, sisekliima ja tehnosüsteemid; kinnisvara korrashoid ja digitaliseerimine; avaliku ruumi loomine ja kujundamine; töökeskkonna disain.

Stipendiumi suurus on bakalaureuseõppes 1500 eurot, magistriõppes 2000 eurot ja doktoriõppes 3000 eurot. Stipendium määratakse stipendiumikomisjoni poolt väljavalitud üliõpilasele ühekordselt ja makstakse välja ühes osas. Ülikoolil on õigus stipendiumist maha arvutada halduskulud kuni 10% ulatuses.

Stipendiumile kandideerimiseks tuleb ühendust võtta oma ülikooliga ja esitada statuudis nõutud dokumendid: motivatsioonikiri, kus taotleja põhjendab oma vastavust esitatud eeldustele, CV ja õpingutulemuste väljatrükk. Lisaks peab stipendiumile kandideerija olema valmis kohtuma Riigi Kinnisvara esindajatega, et teha 5-minutiline kaitsekõne, mille käigus tutvustatakse oma bakalaureuse-, magistri- või doktoritöö projekti.

Riigi Kinnisvara on toetanud valdkondlikku teadus- ja arendustegevust alates 2011. aastast enam kui poole miljoni euro ulatuses ja tudengeid stipendiumitega kokku juba rohkem kui 100 000 euroga.

tags: