Avaleht Eesti elu ROOSA PIPAR! Nädalavahetus saabub Kakumäele jõulumeeleolus
ROOSA PIPAR! Nädalavahetus saabub Kakumäele jõulumeeleolus

ROOSA PIPAR! Nädalavahetus saabub Kakumäele jõulumeeleolus

Sel nädalavahetusel, 5. ja 6. detsembril algusega kell 10 on Kakumäel Roosa Pipra kodukohviku hoovis (Kakumäe tee 19B) avatud talvekohvik ja minilaat.

„Tegemist on juba teist aastat toimuva üritusega, mis kohaliku seltsi eestvedamisel toimub sel korral kahel päeval, et külastajaid võimalikult palju hajutada,“ ütles Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi.

„Kavas on erinevad tasuta töötoad, kus saab valmistada nii riidest kotte, jõuluehteid kui ka unenäopüüdjaid. Samuti ootab külastajaid väike minilaat ja talvekohvik. Kohvikus pakub perenaine koduseid verivorste, suppi, ahjusooje pirukaid ja muudki head ning paremat. Laadalt saab soetada erinevat käsitööd, koduleiba, hoidiseid ning kingitusi. Kohal on ka jõuluvana, kellega saab pilti teha ning jõuluvana postkast ootab laste kirju,“ rääkis Hanimägi.

Töötubadesse on vajalik eelnev registreerimine. Vabade kohtade olemasolul saab ühineda töötubadega ka jooksvalt. Töötubades on maski kandmine kohustuslik.

Eelkõige soovitatakse kohale tulla jala või ühistranspordiga. Kohale saab bussidega nr 21, 21B, 41, 41B ning Väike-Õismäelt buss nr 21A. Peatused on Kakumäe tee või Tõnu. Mõlemad peatused on 2-3 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Üritus on tasuta sissepääsuga.

Üritust korraldab MTÜ Kakumäe Elu ning üritust toetab Haabersti Linnaosa Valitsus.